magazin haberleri

İbrahim Erkal’ın kızı Elif Su büyüdü

52 yaşında hayata veda eden İbrahim Erkal geride 3 çocuk bıraktı. Eşi Filiz Akgün ile olan evliliğinden doğan kızı Elif Su, babası öldüğünde henüz 12 günlüktü.Elif Su henüz 12 günlükken İbrahim Erkal hayata gözlerini yumdu.Geriye ise Elif Su ve babası İbrahim Erkal'ın birlikte çekildiği fotoğraflar kaldı.

Mayıs 2017'de hayata gözlerini yuman İbrahim Erkal'ın eşi Filiz Erkal, Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına daha önce şu açıklamaları yapmıştı:

Elif Su babasını sorduğu zaman öldüğünü söylüyoruz. 'Bir yere gitti' gelecek demiyoruz. Mezarlığa da götürüyorum. Kendi gitti ama Elif'i bıraktı. Onunla oyalanıyorum.

Babasının şarkılarını dinletiyorum sürekli. Şarkılarını duyunca 'babam çıktı' diyor. İbrahim bedenen değil ama ruhen bizimle. O hiç gitmedi.

Mezarına gittik Elif Su,'Orada yatma baba özledim, kalk suyu iç' dedi. Şuramdan bişi koptu gibi. O evden taşındık. Kötü anılarımız vardı. Eşyalarıma kadar her şeyi değiştirdim. İbrahim'in eşyalarını da dağıttım. Bir-iki takım elbisesi ile saatlerini oğluma bıraktım.

Okuduğu kitaplar, aldığı ödüller evimizin en değerli köşesinde. Özlediğimde rüyamda görüyorum. Ben İbrahim'in yanımızda olduğunu hissediyorum. En son 3-4 gün önce rüyamda gördüm. İbrahim'in gözü arkada kaldı. 12 günlük bebeği vardı...

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS