magazin haberleri

İkizler Memo Can 5. bölümü ile 24 Kasım’da Kanal D’de!

İkizler Memo Can 5. bölümü ile 24 Kasım’da Kanal D’de!

Kanal D ekranlarının yeni dizisi İkizler Memo Can 5. bölüm fragmanını diziseverlerin beğenisine sundu. Cumartesi günleri ekrana gelmeye devam eden dizide bu hafta sıra dışı gelişmeler yaşanacak. İşte İkizler Memo Can yeni bölüm fragmanı ve Osman’ın başına gelen olaylar…

İkizler Memo Can


İKİZLER MEMO CAN DİZİSİNİN KONUSU NE?


Memo ve Can daha bebekken birbirlerinden ayrılmış ikiz kardeşlerdir. Memo öz olmayan annesi, ninesi ve dayısıyla yaşamaktadır. Memo’nunki fakir bir hayattır. Ailenin maddi olanakları kısıtlı olmasına rağmen, birbirlerine büyük bir sevgiyle bağlanmışlardır. Küçük yaşına aldırmadan sokaklarda kağıt toplar. 

Diğer tarafta zengin bir aileye sahip olan Can ise büyük bir malikanede yaşamaktadır. Can, babası ve dedesiyle mutludur mutlu olmasına ama büyük bir yalnızlık içindedir. Çünkü çevresinde ne kadar çok onunla ilgilenen eğitmen, dadı, hizmetli olsa da Can katı kurallar, disiplin içinde kısacası çocukluğunu yaşamadan hayatını sürdürmektedir. Bir gün kader ağlarını örer ve Memo ile Can yer değiştirirler. İlerleyen zamanlarda sırlar teker teker çözülmeye başlayacaktır. Sonrasında ise hikayemiz kimi zaman duygusal, kimi zaman komik bir şekilde akıp gidecektir.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS