magazin haberleri

İrem Derici: Adımızı bu yüzden ''Tımarhane'' koyduk

İrem Derici: Adımızı bu yüzden ''Tımarhane'' koyduk

İrem Derici dördüncü yılına giren müzik kariyerini sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutladı. Dört yıl önce müzik kariyerine 9 Kasım’da başlayan İrem Derici, çıkardığı ilk single’ın kapağını sosyal medya hesabından paylaştı.

Yaptığı paylaşımda fanlarını da unutmayan, Derici hesabından şunları yazdı:


“9 kasım 2012 beni damarınıza sokup canınıza katmanızın 4. yılı bugün. Şu dakika, şu an… Melih Kibar’ın emaneti “Bensiz yapamazsın” ile bir yola baş koydum. Çok çalıştım, hep şeffaf oldum, gün be gün bütün delileri topladım etrafımda, b.ktan bir klişedir ‘Aile olduk’ demek ama olduk mu? Olduk! ‘Fan’ kelimesini sevmedik, insanlar birbirini tanıyıp suç ortağı olduktan sonra arkadaş olurlar, dostluğa bağlar mevzu. O yüzden bizim ismimiz ‘Tımarhane’ oldu. Her deli bir diğerini gördüğünde çomağını sakladı. Nice 44’lerimize olsun o zaman benim canım sorunlularım, hasarlı kıymetlilerim. Tımarhane olarak bu albüm kapağını çeken Nihat Odabaşı delisine de bir selam çakalım o zaman. Benimkiler, sizi de deli gibi seviyorum! Yola devam ederken dahil olanlar, vazgeçilmezler…”


 


 
 

9 kasım 2012.. beni damarınıza sokup canınıza katmanızın 4. yılı, bugün, şu dakika, şu an. melih kibar'ın emaneti 'bensiz yapamazsın' ile bir yola baş koydum. çok çalıştım, hep şeffaf oldum, gün be gün bütün delileri topladım etrafımda, boktan bir klişedir 'aile olduk' demek ama olduk mu? olduk! 'fan' kelimesini sevmedik, insanlar birbirini tanıyıp suç ortağı olduktan sonra arkadaş olurlar, dostluğa bağlar mevzu. o yüzden bizim ismimiz 'tımarhane' oldu. her deli bir diğerini gördüğünde çomağını sakladı. e nice 44'lerimize olsun o zaman benim canım sorunlularım, hasarlı kıymetlilerim ❤️ #tımarhane olarak bu albüm kapağını çeken @nihatodabasiofficial delisine de bi' selam çakalım o zaman :) benimkiler, sizi de deli gibi seviyorum! yola devam ederken dahil olanlar, vazgeçilmezler şeklinde: @dogukanconger @berkanconger @arasozgur @cengizozturkates @ondertiryaki @umuteker @zafertunch @lita2 @ekremekomtekdal ..


İrem Derici (@iremderici) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS