magazin haberleri

Işın Karaca: Kolay para kazanmanın yolu 'playback'

Işın Karaca ve sevgilisi Can Yapıcıoğlu, geride bıraktığımız gün Metropol İstanbul AVM’de objektiflere takıldı. Dünyanın en büyük Animal Balloon Word müzesini gezen ikili muhabirlerin sorularını yanıtlamayı da ihmal etmedi.Kızı Mia’ya ayakkabı bakmaya geldiğini ve daha sonra kendisini balon müzesinde bulduğunu söyleyen Karaca, "Bugün kızıma ayakkabı bakmaya geldim. Ama balonları görünce dayanamadım. Çok güzel yapmışlar" dedi.

Mia’nın okulu hakkında da konuşan şarkıcı, "Okul başladı. Bizde sabah akşam EBA’yla sabah akşam coşuyoruz. Ben öğretmen olmak istemiyorum artık evde. Bütün anneler babalar bilir öğretmenler kutsaldır tabii ama ben anne olmak istiyorum. Çocuğuma öğretmenlik yapmak istemiyorum" diye konuştu.

Yeni şarkıların geleceği müjdesini veren ve konserlerin durdurulması ile ilgili de konuşan Karaca, "Yeni şarkılar yaptık yakın zamanda geliyor. Onun dışında biz bir yılda iki konser verdik. Konser vermeyi unuttuk diyebiliriz. Türkiye'de şu an sahneye çıkışta fiyatını düşürmeyen kimse yok. Biz buradan para kazanıp vergimizi buradan ödüyoruz" dedi.

"Playback yapan sanatçı değildir" cümlesi için Karaca, "İzmir'den İstanbul'a uzun bir yolculuk yaptık. O sırada radyo dinlerken şarkıcıların yüzde 80'ini tanıyamadık. Eskiden çok gülüyordum playback yapanlara.

Şimdi kolay para kazanılmanın yolu oldu playback. Artık zaten sadece ünlü var. Ama ne için ünlü olduklarını bilmediğimiz bir kesim var. Bunlar ne yapabiliyor diye bakıyorum.. Ben artık geçtim onları" ifadelerini kullandı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS