hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  İşte Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 oyuncularının isimleri: Yasin Çam, Metin Keçeci... Pelin Çok Güzel Hareketler 2 nerede çekildi, bilet fiyatları nedir, kaç yıldır var?

  İşte Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 oyuncularının isimleri: Yasin Çam, Metin Keçeci... Pelin Çok Güzel Hareketler 2 nerede çekildi, bilet fiyatları nedir, kaç yıldır var
  expand
  KAYNAKCnnturk.com

  Çok Güzel Hareketler Bunlar oyuncuları... STAR TV’de ekrana gelen Çok Güzel Hareketler 2 dizisinin tekrar bölümleri yeniden ilgi gördü. İzleyiciler Arif Güloğlu, Atakan Çelik, Ayşegül Yılmaz gibi tanınan isimlerin başrollerinde yer aldığı programın yeni bölümlerini keyifle izliyor. Peki ama Çok Güzel Hareketler 2 bugün var mı, yok mu? İşte Çok Güzel Hareketler 2 oyuncularının isimleri ve çekim yerleri…

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Çok Güzel Hareketler 2 oyuncuları... Arif Güloğlu, Atakan Çelik, Ayşegül Yılmaz gibi ünlü isimlerin kadrosunda yer aldığı Çok Güzel Hareketler 2 dizisi gündüz kuşağında izleyicilerle buluşuyor. İşte Çok Güzel Hareketler 2 oyuncularının isimleri ve diziye dair bilgiler…

  Çok Güzel Hareketler 2 oyuncuları kimler?

  Arif Güloğlu

  Güloğlu, 18 Eylül 1997 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi. 1.73 boyunda, 69 kilodur. Ankara’da çeşitli oyunlarda rol aldı. Daha sonra Güloğlu, İstanbul’a gelerek 19 yaşında yerleşti. Eğitim hayatına burada devam etti. Güloğlu 2018'de Çok Güzel Hareketler 2 ekibine katıldı. Lenf kanseri nedeniyle ÇGH2'ye ara vermişti.


  Atakan Çelik

  Atakan Çelik 1990 yılında İstanbul'un Beşiktaş ilçesinden dünyaya geldi. Tiyatro Avare'de oyunlarda rol aldı. 1990 yılının Şubat ayında dünyaya gelen Atakan Çelik Kova burcudur. Boyu 1.83 cm, kilosu ise 76’dır. BKM Mutfak ekibi, Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 isimli komedi programının 2. kuşak oyuncuları arasında yer alan Çelik, ayrıca büyük ses getiren Organize İşler 2: Sazan Sarmalı adlı sinema filminde Bahadır karakterini canlandırmıştır.

  Ayşegül Yılmaz

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  13.12.1994 Zonguldak doğumlu.

  Aslen Artvin Hopalı.
  Kız meslek lisesi grafik tasarım ve fotoğrafçılık mezunu. Aslında sanata olan merakı ilkokul yıllarıma dayanıyor. İlkokulda dansöz olmaya karar vermiş. Liseden mezun olduktan sonra bir sene Kastamonu Üniversitesi’nde Grafik Tasarımı okudu. Ama aklı Zonguldak Belediye Kültür Merkezi’nde yer aldığı oyunlarda, çalışmalarda kaldı ve ailesinden habersiz sınavlara girdi. Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü kazandı.

  Okurken her oyuncu adayı gibi bir sürü seçmeye girdi ve ilk işi BKM yapımı "Deliha" filmi gelin karakteri oldu. Okuldan mezun olduktan sonra İstanbul’da kalmak için garson olmak adına yanıp tutuşan bir oyuncuydu. Yine bir gün “Kesin burada olmayacak“ diye girdiği BKM Mutfak seçmesini kazandı. Önünden geçerken bile heyecanlandığı yerde olduğu için çok mutlu, böyle bir ailede olduğu için çok şanslı hissediyor.


  Batuhan Soyaslan

  Birsel Kılınçcı Altyapı
  Cemile Canyurt Kaya
  Cenan Adıgüzel
  Ebru Yücel
  Emin Oğuz Çelebi
  Emre Aslan
  Evliya Aykan
  Ezgi Özyürekoğlu Saka
  Fatma Tezcan
  Hacı Ahmet
  Hilmi Deler
  Metin Pıhlıs
  Ömer Faruk Çavuş
  Safa Sarı
  Selen Esen Çelebi
  Tuğba Yılmaz
  Yasin Çam
  Yeşim Dursun

  Ekrandaki 5’inci sezon hazırlıklarını tamamlayan Çok Güzel Hareketler 2 ekibi, kendilerine yeni katılan oyuncular oldu. Buse Sinem İren, Buse Kara ve Mahsun Karaca (Röportaj Adam) ile sezonu açan ÇGH2 ekibi yepyeni karakterleri sezon boyunca bünyesine kattı. 

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow