hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  İşte Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kardeşi Cansu’nun yaşadığı kazayı anlattı! Cansu Kalaycıoğlu’nun hastalığı nedir?

  İşte Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kardeşi Cansu’nun yaşadığı kazayı anlattı Cansu Kalaycıoğlu’nun hastalığı nedir
  expand

  Survivor’da bu akşam ‘Aile Ödülü’ oynanıyor. Yarışmacılar ödülü kazanırsa ailelerine kavuşabilecek. Ödül öncesi Survivor Aleyna’nın kardeşi Cansu ve annesi Zuhal Kalaycıoğlu gündem oldu. Survivor Aleyna’nın kardeşinin bir trafik kazası yaşadığı biliniyor. Peki ama Survivor Aleyna’nın kardeşi Cansu’ya ne oldu, hastalığı ne? İşte Cansu Kalaycıoğlu hastalığı, yaşı ve hayatıyla ilgili bilgiler...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Survivor’da gönüllüler takımında yer aldıktan sonra kırmızı takıma geçen Aleyna Kalaycıoğlu’nun ailesi hakkında bilgiler araştırılıyor. Birçok izleyici Survivor Aleyna’nın kardeşi Cansu’nun yaşadığı trafik kazasını ve sonrasında geçirdiği hastalığı merak ediliyor. Cansu yaşadığı trafik kazası sonrası yüzde yüz engelli bir şekilde yaşamına devam ediyor.

  Survivor Aleyna o kazayı anlattı

  Aleyna kardeşi Cansu Kalaycıoğlu’nun yaşadığı kazayı, ‘’Acun Bey'in Meryem'e sakatlıktan ötürü devam edemeyeceksin dediğinde aklıma kardeşim geldi. 8 yıl önce başımıza talihsiz bir olay geldi ve kardeşim yüzde 100 engelli. Cansu'yu düşündüm. Cansu'yu hatırladıkça kötü oldum. Benim kardeşim yürüyüp konuşabilecekti, abla diyebilecek. Şu an diyemiyor. Ben buna kader demek istemiyorum. Bu kader değil, büyük bir olay. Benim annem hayatını bıraktı, kardeşine bakıyor. Beni okutmaya çalışıyor. Allah herkesin yanında olsun. Allah herkese sağlık versin. Ben şu an buradaysam sağlıklı olduğum için buradayım.’’ cümleleriyle anlattı.

  SURVİVOR ALEYNA'NIN KARDEŞİ CANSU KİMDİR?

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow