magazin haberleri

İtalyanların tanıdığı Can Yaman başka!

Can Yaman geçtiğimiz hafta, İtalya'ya gitti. Yaman'ın kaldığı otelin önüne akın eden hayranları sosyal medyada olay oldu. Onur Baştürk, o buluşmayı kaleme aldı...Can Yaman, aniden bastıran ve metrekareye 100 kilogram yağan son dönem yaz yağmurları gibiydi hafta içi. Neden?
Çünkü birden İtalyan hayranları olduğuna, Napoli’de kaldığı otelin önünde biriken kalabalıkların günbegün daha çok coştuğuna şahit olduk. Haliyle o noktadan itibaren komplolar havada uçuştu.
“Kim tanıyor onu İtalya’da?” diyen oldu. “Otelin önünde birikenlere para verilmiştir” diyen de...Sonunda Can Yaman bir demeç kası yapmak zorunda kaldı: “İtalya’da çok seviliyorum, çünkü bir önceki dizim ‘Dolunay’ orada yayınlanıyor.”
Merak ettim “Dolunay”ı, açıp YouTube’dan biraz izledim. Ama oradaki Can Yaman’ı tanıyamadım.İmajı bambaşkaymış. Şimdiki haliyle alakası yok.
Tamam, “Dolunay”ı seyreden koyu İtalyan hayran Can Yaman’ın son haline Instagram’ından aşinadır. Ama yine de TV’de gözünün önünde sürekli eski imaj dolanıyor. Yolda görsen “Acaba o muydu?” dersin yani. Çığlık çığlığa atlamazsın. O halde: Can Yaman’ın o otelde kaldığı bilgisi bir şekil uçurulmuş potansiyel hayranlara.
Alınması gereken mesaj ne?
Bugün Can Yaman’a taktım. 
İkinci meselem şu: 
Neden Instagram profilinde tüm eğitim CV’si yazıyor? 
Peş peşe okuduğu okulları Bilfen Koleji’ni, İtalyan Lisesi’ni, 
Yeditepe Hukuk’u neden sıralamış?
“Çok havalı eğitimim var” mesajını mı vermeye çalışıyor?
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS