magazin haberleri

İzzet Özilhan eşi Yasemin Özilhan için kolları sıvadı

Yasemin Özilhan'ın en huzur bulduğu yer için eşi İzzet Özilhan kolları sıvadı. Ünlü iş insanının, sosyetik güzelin yaş günü için Bodrum Bozbük'te lüks bir villa almak için harekete geçtiği ortaya çıktı.Cemiyet hayatının gözde ismi Yasemin Özilhan, geçtiğimiz günlerde bir takipçisinden gelen "En huzur bulduğunuz yer neresi?" sorusuna "Kaplankaya" yanıtı verdi. Bunu gören eşi İzzet Özilhan da kolları sıvadı.

Eşinin yaş gününü dün sosyal medyadan kutlayan ünlü iş insanı, bununla da kalmadı. Takvim’de yer alan habere göre; İzzet Özilhan, Karolina Kurkova gibi isimlerin de evinin de olduğu Six Senses Kaplankaya'dan 12 buçuk milyonluk villayı almak için görüşmelere başladı.

Özilhan, villada karar verirse eşine yaş günü hediyesi olarak satın alacak. Sosyetik güzel, dün yaş gününü ailesiyle mütevazı bir şekilde kutladı.

İzzet Özilhan, dün 36 yaşına basan iki kızının annesi Yasemin Özilhan'ın yaş gününü sosyal medyadan "İyi ki doğdun, iyi ki varsın karım" notuyla kutladı.

Instagram’da 1.4 milyon takipçisi bulunan Yasemin Özilhan, önceki gün takipçilerinden gelen soruları yanıtladı. Seçtiği sorulara cevap veren Yasemin Özilhan, boyunu ve kilosunu soran bir takipçisine “En çok gelen soru” dedi ve “1.73 cm ve 51 kilo" diye yanıtladı.

İki çocuk annesi sosyetik güzele “Hamileliğinizde kaç kilo almıştınız?” sorusu da yöneltildi. Özilhan, “55 kilo ile Emine’ye hamile kaldım. 74 ile doğuma girdim. 2 ayda 24 kilo verdim. 50 kilo ile Ela’ya hamile kaldım. 62 ile doğuma girdim” dedi.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS