magazin haberleri

Jennifer Lopez dudak uçuklatan servetini böyle yaptı

O şimdi, gösteri dünyasının en çok kazanan yıldızlarından biri. Birçok malikanesi, oturup sayamayacağı kadar büyük bir serveti, kabarık bir banka hesabı var. Üstelik, attığı her adımdan dudak uçuklatan paralar kazanmaya da devam ediyor. Ama adını bir yıldız olarak duyurmadan önce bırakın geniş malikaneleri iki kız kardeşiyle aynı yatak odasında yatıyor ve gayet mütevazı bir evde yaşıyordu.Geçtiğimiz haftalarda bir konser vermek için Türkiye'ye gelen Jennifer Lopez'in bilet fiyatları da aldığı para da çok konuşulmuştu. 
Lopez bu konser için tam 1 milyon dolar aldı. Aslında konser ücreti 1 buçuk milyon dolar olduğu halde Moskova konserinin hemen ardından geldiği için 1 milyon dolara razı oldu.
Elbette bu konserin biletleri de pahalıydı. Lopez'i ayakta dinlemek isteyenler 7 Bin TL; locada izleyenler de 50 Bin Euro ödedi.
Aslında bu durum her ne kadar ilk bakışta "uçuk" gelse de Lopez için gayet normal ve sıradan bir durum. Çünkü kısa bir süre önce 50 yaşına giren Lopez, dünyanın en çok kazanan ünlülerinden biri.
Lopez'in serveti 400 milyon doların üzerinde. Bu bir yıl öncesinin verilerine göre ortaya çıkan durum. Lopez hiç durmadan çalıştığı için de serveti giderek katlanıyor.
Jennifer Lopez'in bu büyük serveti nasıl yaptığına gelince... Kesinlikle birden çok iş yaparak. Bir yandan ülke ülke ya da şehir şehir gezip konserler veriyor. TV dizilerinde ve sinema filmlerinde rol alıyor. 
Bazen ses yarışmalarında jüri üyeliği yapıyor. Ayrıca ünlü firmaların tanıtım yüzü olarak görev yapıyor. Lopez ayrıca bir dönem parfüm endüstrisinde de isim yapmıştı. 2003 yılında ilk parfümünü çıkaran Lopez 2017'de de yine bir parfüm çıkararak servetine servet kattı.
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS