magazin haberleri

Johnny Depp - Amber Heard davasında ilginç tanık: Taciz hikayemi çaldı

Dünyaca ünlü oyuncu Johnny Depp ile Amber Heard arasında tansiyon giderek yükseliyor. Depp'in, kendisini eşine şiddet uygulamakla suçlayan İngiliz The Sun gazetesine açtığı davanın son duruşmasında ilginç bir tanık ortaya çıktı. (FOTOĞRAFLAR: SPLASH NEWS)Johnny Depp ile Amber Heard davasında bütün eski defterler açıldı, karşılıklı iddialar tanıklar aracılığıyla ortaya serilmeye devam ediyor.

Mahkemenin önceki günkü duruşmasında ise yeni bir tanık ortaya çıktı ve şaşırtıcı açıklamalarda bulundu. Amber Heard'ün eski kişisel asistanı Kate James, güzel oyuncunun yıllar önce ona anlattığı, başından geçen tacizi kendisine uyarlayıp Johnny Depp'e karşı kullandığını ileri sürdü.

Mart 2012 ile Şubat 2015 arasında Amber Heard'ün asistanlığını yapan Kate James, Yüksek Mahkeme'de görülen davada tanık olarak dinlendi. James, 26 yaşındayken Brezilya'da uğradığı "bıçaklı tecavüz" olayını Amber Heard'e daha önce anlattığını ve onun da bunu çarpıtarak kendi yararına kullandığını ileri sürdü.

Kate James, ifadesinde olayı Amber Heard'e anlattığını onun da kendisine bir silah alması önerisinde bulunduğunu söyledi. James "Bayan Heard onunla yaptığımız bu konuşmada anlattıklarımı "çaldı" ve kendi yararına kullanmak üzere çarpıttı" dedi.

Heard'ün avukatı bu iddialar üzerine Kate James'e "Amber Heard'e karşı tanıklık yapmanız için Johnny Depp sizi etkiledi mi?" şeklinde bir soru yöneltti. James de buna "Kesinlikle hayır" diye yanıt verdi.

Johnny Depp ve Amber Heard'ün birbirlerine şiddet uyguladığı iddialarının bütün ayrıntılarıyla gündeme geldiği davada aktörün eski sevgilileri Winona Ryder ve Vanessa Paradis de tanıklık yapacak.
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
 
LG
MD
SM
XS