magazin haberleri

Kadın dizisi 65. bölüm fragmanı: Enver kazanın etkisinde!

Kadın dizisi 65. bölüm fragmanı: Enver kazanın etkisinde!

Kadın dizisi yeni bölüm fragmanı yaşanan büyük kaza sonrasında Enver’in olayın etkisinden bir süre daha çıkamayacağını gösterdi. Öte yandan Şirin yüzünden Arda’yı kaybeden Emre olay nedeniyle büyük panik yaşayacak. İşte Kadın dizisi yeni bölüm tanıtım videosu ve gelecek bölümde meydana yaşanacaklar.

Kadın dizisi fragman videosu yaşanan kazada arabayı kullanan Arif’in yaralılar nedeniyle kendisini suçlu hissedeceğini gösterdi. Kazadan haberleri olmayan Nisan ve Doruk ise anneleri için endişelenmeyi sürdürecekler. İşte Kadın dizisi 1 Ekim 2019 tarihli yeni bölüm tanıtımı ve sevilen projede yaşanacaklar…


KADIN FRAGMAN VİDEOSUKADIN DİZİSİ 65. BÖLÜM ÖZETİ


Kazayı öğrenen herkes büyük bir şok içindedir. Arif ise arabayı kullandığı için her şeyden kendini sorumlu tutar. Nisan ve Doruk kazadan habersiz annelerinin iyileşmesi için iyilik yapmaya başlar. Şirin ile olan kavgası sırasında Arda’yı kaybeden Emre ise büyük bir paniğe kapılır ve her yerde onu arar. Arda’yı Emre’ye emanet eden Ceyda’nın ise bunu öğrendikten sonra tavrı ne olacaktır?


Büyük kazadan en çok etkilenen Enver’in ise dünya başına yıkılmıştır. Hastanede korkulu dakikalar yaşanırken herkesin aklında tek bir soru vardır; Bu kazadan kimler sağ kurtulacak, kimler kurtulamayacaktır?

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS