magazin haberleri

Kadın dizisi 66. bölüm 2. fragmanı… Yeni bölümde Hatice’den üzücü haber!

Kadın dizisi 66. bölüm 2. fragmanı… Yeni bölümde Hatice’den üzücü haber!

Kadın yeni bölüm fragmanı 66. bölümde Hatice’nin ölüm haberinin ardından yaşanacakları gösterdi. Kaza sonrası kendisini sorumlu hisseden Arif pişmanlığını bir türlü üzerinden atamayacak. Peki, Enver ve diğerleri Kadın dizisi 66. bölümde neler yapacaklar?

Kadın fragman videosu 8 Ekim 2019 günü yayınlanacak 66. bölümde Hatice’nin vefat edeceğini gösterdi. Bahar’ın kazanın bilincinde olması ve aldığı karar ise herkesi şaşırtacak. Peki, Kadın yeni bölümde Bahar’ın duruma tepkisi nasıl oalcak?


KADIN DİZİSİ FRAGMAN VİDEOSUKADIN 66. BÖLÜM ÖZETİ


Hatice’nin ölüm haberini alan herkes darmadağın olur. Tepkisini en çok belli eden kişi ise hayattaki en sevdiği insana veda etmek zorunda kalan Şirin’dir. Hiçbir zaman olmadığı kadar kendini çaresiz hisseden Şirin, annesine bugüne kadar yaptıkları için büyük bir pişmanlık içindedir.


Kırmızı ışıkta geçtiği için tüm hatanın kendisinde olduğunu düşünen Arif, büyük bir vicdan azabı yaşamaktadır. Bahar ise bunun bir kaza olduğunun bilincindedir ve Arif’in kendisini daha fazla üzmesini istemez. Tüm olaylardan sonra aldığı bir karar ise herkeste şok etkisi yaratacaktır.


Annesinin ölümünden sonra adeta küçük bir kız çocuğuna dönüşen Şirin’i bu acı iyi bir insan mı, yoksa daha kötü bir insan mı yapacak? Enver, Hatice’yi bu kadar çok severken, onun yokluğuna alışabilecek mi? Arif yaşadığı vicdan azabından kurtulabilecek mi?

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS