magazin haberleri

Kadın dizisi 67. bölüm fragmanı: Yeni bölümde Bahar yeniden ayakta!

Kadın dizisi 67. bölüm fragmanı: Yeni bölümde Bahar yeniden ayakta!

Kadın dizisi yeni bölüm fragmanı Sarp ve Bahar’ın hastane odasında uzun zaman sonra konuşacakları gösterdi. Son bölümde Hatice’nin vefatı herkesi derinden etkilerken Arif kendisini sorumlu hissetmişti. Peki, Kadın dizisi 67. bölümde Bahar, Sarp’a neler söyleyecek?

Kadın fragman videosu 67. bölümde Şirin’in ve çocuklarının yaşayacağı gelişmeleri gösterdi. Sarp’ın uyandığı, Şirin’in oğlunun da onun yanına gittiği bölümde beklenmedik olaylar meydana gelecek. Peki, Kadın 67. bölümde Hatice’yi kaybeden Enver neler yapacak?


KADIN FRAGMAN VİDEOSUKADIN DİZİSİ 66. BÖLÜM ÖZETİ


Hatice’nin ölüm haberini alan herkes darmadağın olur. Tepkisini en çok belli eden kişi ise hayattaki en sevdiği insana veda etmek zorunda kalan Şirin’dir. Hiçbir zaman olmadığı kadar kendini çaresiz hisseden Şirin, annesine bugüne kadar yaptıkları için büyük bir pişmanlık içindedir.


Kırmızı ışıkta geçtiği için tüm hatanın kendisinde olduğunu düşünen Arif, büyük bir vicdan azabı yaşamaktadır. Bahar ise bunun bir kaza olduğunun bilincindedir ve Arif’in kendisini daha fazla üzmesini istemez. Tüm olaylardan sonra aldığı bir karar ise herkeste şok etkisi yaratacaktır.


Annesinin ölümünden sonra adeta küçük bir kız çocuğuna dönüşen Şirin’i bu acı iyi bir insan mı, yoksa daha kötü bir insan mı yapacak? Enver, Hatice’yi bu kadar çok severken, onun yokluğuna alışabilecek mi? Arif yaşadığı vicdan azabından kurtulabilecek mi?

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS