magazin haberleri

Kadın dizisi neden yok, Kadın yeni bölüm ne zaman? FOX yayın akışı

Kadın dizisi neden yok, Kadın yeni bölüm ne zaman? FOX yayın akışı

“Kadın dizisi bu akşam yayınlanacak mı?” sorusu FOX TV yayın akışı içerisinde yanıtlandı. Geçtiğimiz hafta dizi ekrana gelmemişti. Peki, Kadın dizisi neden yok, yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Kadın dizisi 78. bölüm fragmanı salı günleri ekranda olan dizinin yeni bölümünün hangi tarihte yayınlanacağını gösterdi. İşte dizinin yeni bölümünün tarihi ve FOX’un yayın akışı ile ilgili detaylar…


KADIN DİZİSİ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?


Her salı takipçileriyle buluşan dizinin yeni bölüm fragmanı projenin 78. bölümünün 14 Ocak 2020 Salı günü ekranda olacağını gösterdi.


SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?


Enver’in evde bulduğu silahı apar topar denize atmak için yola çıkan Arif ve Bahar bunu başardıklarını düşünürler. Ama Şirin yine yapacağını yapmış ve silahı başka bir paketle değiştirerek yanına almıştır. Bu olay Şirin’in yine aklında bir kötülük olduğunu düşündürse de silahı almasındaki gerçek neden nedir?


KADIN DİZİSİ NEDEN YOK?


Yılbaşı haftasında dizilerin kanallarla olan anlaşmalarının yenilenmesi nedeniyle birçok proje ekrana gelmiyor. Kadın dizisinin neden yayınlanmadığı ile ilgili resmi bir açıklama yapılmasa da diğer diziler gibi onun da aynı nedenle ekranda olmadığı tahmin ediliyor.


FOX YAYIN AKIŞI 7 OCAK 2020 SALI  • 10:00 Çağla ile Yeni Bir Gün

  • 12:15 Şevkat Yerimdar

  • 14:00 Temizlik Benim İşim

  • 16:00 Zuhal Topal’la Sofrada

  • 19:00 Fatih Portakal ile Fox Ana Haber

  • 20:00 Geçmiş Olsun

  • 22:30 Maskeli Beşler Kıbrıs

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS