Kadir Çermik, 'Çukur' dizisine veda etti

A A

27.04.2021 - 14:00

Yakın zamanda final yapacak olan 'Çukur' dizisinde peş peşe vedalar yaşanmaya devam ediyor. Dün akşam yeni bölümüyle ekrana gelen 'Çukur'da 'Emmi' karakterini canlandıran Kadir Çermik, diziden ayrıldı.

Kadir Çermik, 'Çukur' dizisine veda etti

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili, Nejat İşler, Damla Sönmez, Rıza Kocaoğlu, Burak Dakak ve Perihan Savaş'ın yer aldığı 'Çukur' dizisi, dün akşam 126'ncı bölümüyle ekrana geldi. Dört yıllık ekran macerasına mayıs sonunda noktayı koyacak olan 'Çukur'a; 'Karaca', 'Celasun', 'Kulkan Erdenet'ten sonra 'Emmi' veda etti.

'Çukur'da 'Amca Cumali'ye rest çeken ve bildiklerini açıklayacağını söyleyen 'Emmi'nin sonu kötü oldu. 'Amca'nın kandırdığı 'Emmi', ölümüne kendi ayaklarıyla gitti. 'Amca Cumali', Emmi'yi kurşun yağdırarak öldürdü.

Silah seslerini duyan 'Yamaç' ise geldiğinde 'Emmi'nin son anlarına şahit oldu. 'Yamaç'ın kucağında son nefesini veren 'Emmi', "Çukur'u o adamdan koru" sözleriyle diziye veda etti.

Kadir Çermik, son bölümün ardından diziye veda paylaşımı yaptı. Çermik, sette çekilen fotoğrafını paylaşarak, "Ne kadar şanslıyım. Çukur muhteşem bir deneyim oldu benim için. Herkesten çok şey öğrendim. Kameranın önünde arkasında kim vardıysa hep en iyisini yapmaya çalıştı. Herkese sonsuz teşekkürler. En çok da hiçbir zaman bizi yalnız bırakmayan seyircimize şükranlarımla" notunu düştü.