magazin haberleri

Kafa karıştıran paylaşım: Bebek doğdu mu doğmadı mı?

Dünyanın dört bir yanındaki hayranları ünlü çiftin ilk bebeğinin dünyaya gelip gelmediğini merak ediyor.Gösteri dünyasının genç çifti Gigi Hadid ile Zayn Malik'in ilk bebeklerinin dünyaya gelip gelmediği büyük merak konusu oldu.

Gigi Hadid'in "emlak kralı" babası Mohamed Hadid'in kaleme aldığı ve sosyal medya hesabında paylaştığı şiirsel bir metin , ünlü modelin ilk bebeğini dünyaya getirdiği müjdesini yaydı.

Mohamed Hadid, Instagram sayfasında önce paylaştığı ardından da sildiği bu metni,  el yazısıyla kaleme aldı. Metin, kızı Gigi Hadid'in dünyaya getireceği kız bebeği hitaben yazılmıştı. 

Mohamed Hadid'in kafa karıştıran o şiiri "Merhaba küçük torun. Bu benim. Kalbim olabileceği kadar mutlu. Senin için güneşi ve ayı diliyorum. Sana mutlu bir zaman diliyorum" dizelerini içeriyor.

Mohamed Hadid ardından da bir büyükbaba olarak her zaman küçük torununun yanında olacağını ve onun için her şeyi yapacağını belirtiyor. 

Hadid "Senin yolda olduğunu duyduğum an güldüm ve gözyaşı döktüm. Ağladım, çünkü kalbimin daima sana ait olacağını biliyorum" diye yazdı.

Hadid, kızı Gigi'ye hitaben de "Bağışlayan Allah'ın adına söylemek istiyorum ki seni seviyorum ve seninle gurur duyuyorum" diye yazdı.

Mohamed Hadid'in Instagram hesabından paylaştığı bu metin, Gigi Hadid'in hayranları arasında heyecan yarattı.
 

Fakat Hadid sonra bu paylaşımı sildi ve kızının henüz doğum yapmadığını ileri sürdü.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
 
LG
MD
SM
XS