magazin haberleri

'Kan çanağına dönmüş gözü ve morarmış gözaltı fotoğrafı da mı yalan?'

Oyuncu Ozan Güven'in (45), kendisinden 17 yaş küçük sosyal medya uzmanı sevgilisi Deniz Bulutsuz'u darp ettiği haberleri sonrası sosyal medyadaki #ozangüvenyalnızdeğildir hashtag’i şaşkınlık yarattı.Milliyet gazetesinden Ali Eyüboğlu'nun, "Ozan Güven Yalnız Değildir" başlıklı yazısı şöyle:

"Darp raporu alan ve birbirleri hakkında iki ay uzaklaştırma kararı çıkartan Deniz Bulutsuz-Ozan Güven meselesinde kim suçlu, kim haklı artık yargının işi.

Hal böyleyken ‘yurdum insanı’ yine yaptı yapacağını. Sosyal medyadaki #ozangüvenyalnızdeğildir hashtag’ini ve yazılanları okuduktan sonra diyeceğim şu...

'Diyelim ki Deniz Bulutsuz’un söyledikleri inandırıcı gelmedi size; kan çanağına dönmüş gözü ve morarmış gözaltı fotoğrafı da mı yalan?'

Ne zaman bir kadın 'Şiddet gördüm' diye davacı olsa yargının vereceği kararı beklemeden, o sesi bastırmak niye?

Ozan Güven, geçmişte magazincilere saldırması ve küfretmesine rağmen bu olayda ‘suçsuz’ olabilir ama bu kararı verecek olan yargı.

Sosyal medyada mahkeme kurup insanları yargılamayın. Ozan Güven taraftarları ve karşıtlarına tavsiyem, bırakın yargı görevini yapsın.

'Sevgilim beni darp etti' diye Ozan Güven’den şikayetçi olan ve bunu sosyal medya hesabından duyuran Deniz Bulutsuz’a destek verenlere baktım.

Erkek şiddetine maruz kaldığını açıklayan Sıla Gençoğlu, Hilal Özdemir ve Eda Demirci’nin yanı sıra iki elin parmaklarını geçmeyecek kadar az ünlü.

Kimler mi onlar? Hadise, Berrak Tüzünataç, Hazal Kaya, Meltem Cumbul, Mustafa Sandal, Birce Akalay, Kaan Sekban, Nedim Saban, Arda Kural ve Demet Özdemir."
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
 
LG
MD
SM
XS