magazin haberleri

'Kanye West, Kim Kardashian'ın mücevherlerini satıyor' iddiası

Dünyaca ünlü reality show yıldızı Kim Kardashian'la boşanma aşamasında olan Kanye West'in, evlilikleri süresince eşine aldığı tüm mücevherleri satmaya çalıştığı öne sürüldü. 43 yaşındaki West, Kardashian’ın mücevher koleksiyonu için milyonlarca dolar harcamıştı.Kim Kardashian’ın boşanma davası açtığı rap şarkıcısı eşi Kanye West hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı. West'in daha önce eşi içi almış olduğu tüm müceverleri satmaya çalıştığı iddia edildi.

The Sun gazetesinin haberine göre; 43 yaşındaki şarkıcı, Kardashian'a aldığı mücevherleri satmak için iki mücevher mağazasını ziyaret etti.

West’e yakın bir kaynağa dayandırılan haberde; ünlü rapçinin, son iki haftadır Kardashian’ın en azından başta en büyük iki mücevher parçası olmak üzere bir kısım aksesuarını satma girişiminde bulunduğu belirtildi.

Kaynak, West’in “Kardashian ile ilgimin kalmasını istemiyorum” dediğini öne sürerek, “Kanye kırılmış durumda çünkü hala Kim’i çok seviyor” dedi ve ekledi: "Mücevher satma işini henüz halledememiş olmasına rağmen Kanye bana geçmişi hatırlatmalarını istemediğinden bahsediyordu”

Haberin kaynağı olan kişi, aynı zamanda evliliğin bitmesini West’in istemediğini, hala birlikte yaşamak istediğini ama Kardashian’ın ayrıldığını anlattı. Evlilikleri boyunca West, Kardashian’ın mücevher koleksiyonu için milyonlarca dolar harcamıştı.

Bunlar arasında ilk çocukları North’un doğumu sonrası 1 milyon dolarlık pırlanta kolye, 3 milyon dolar değerinde 15 karatlık nişan yüzüğü, ünlü bir markadan iki bilezik ve Kanye'nin yazdığı metnin üzerine kazındığı eski bir altın plak kolye yer alıyor. West’in hangi mücevher parçalarını satmaya çalıştığı bilinmiyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS