magazin haberleri

Kardeş Çocukları bitiyor mu, dizi neden final yapıyor?

Kardeş Çocukları bitiyor mu, dizi neden final yapıyor?

“Kardeş Çocukları neden bitiyor?” sorusunun yanıtı projenin takipçileri tarafından merak konusu oldu. Salı günleri ekranda olan dizi yeni bölüm tanıtımında ‘final’ ifadesini kullanmıştı. Peki, Kardeş Çocukları final bölümünde neler olacak?

Kardeş Çocukları final fragmanının yayınlanmasının ardından dizinin takipçileri projenin final nedenini araştırmaya başladı. Konuyla ilgili resmi bir açıklama yapılmasa da dizinin elde ettiği reytingler nedeniyle final kararı aldığı düşünülüyor. Proje 24 Eylül 2019 Salı günü AB’de 11. sırada yer almış bir sonraki hafta ise yani 1 Ekim 2019 Salı günü yine AB reyting sıralamasında günü 17. sırada tamamlamıştı.


KARDEŞ ÇOCUKLARI FİNAL FRAGMANIKARDEŞ ÇOCUKLAR FİNAL BÖLÜMÜ ÖZETİ


Yıldırım’ın Ümran’a evlenme teklif etmesi Hayat ve Umay’ın kalplerinde bomba etkisi yaratır. Hayat annesine olan bütün kırgınlığıyla Savaş’a sığınırken, Umay’ın dengesi tamamen bozulur. Adnan, yalıdaki yemekte yaşanan bütün gelişmeleri takip edip, rotasını Umay’dan Ümran’a doğru kırarken, Umay, Reşat’ın Hayat ve Yıldırım’la ilgili gizli gündeminden habersiz, Yıldırım ve Ümran’ın evlenmesine engel olmak için hızla harekete geçer. Hayat, Savaş’a karşı yaşadığı duygu karmaşasından kaçmak isterken işleri iyice karıştırırken Savaş ise gözünü karartmış Hayat’ın peşindedir. Ümran, ortağı olduğu yalanların ve yıkıcı gerçeklerin arasına sıkışmış, Yıldırım’a gönlünden geçen cevabı veremezken, baba ve kızı birbirine kavuşturmak için çıktığı yolda giderek umudunu daha çok kaybeder. Ümran’ın tüm umutları tükenmişken kadere doğru atılan küçük bir adımın bütün yolları açacağından habersizdir


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS