magazin haberleri

Kardeş Çocukları yeni sezon başlıyor! İşte 18. bölüm fragmanı

Kardeş Çocukları yeni sezon başlıyor! İşte 18. bölüm fragmanı

Kardeş Çocukları 18. bölüm fragmanı yeni sezon ilk bölümde yaşanacakları gösterdi. Ümran’ın Yıldırım’a karşı duyduğu vicdan azabı yeni gelişmeleri beraberinde getirecek. Peki, Kardeş Çocukları yeni sezonda Rezzan’ın sakladığı sır ortaya çıkacak mı?

Kardeş Çocukları fragman videosu 17 Eylül 2019 Salı günü yayınlanacak bölümde meydana gelecekleri gösterdi. Rezzan’ın meselesinde beklenmedik olayların yaşanacağı yeni sezonda herkes şaşıracak. İşte Kardeş Çocukları dizisi yeni sezon fragmanı ve 18. bölümde yaşanacaklar…

KARDEŞ ÇOCUKLARI YENİ SEZON FRAGMAN VİDEOSU

KARDEŞ ÇOCUKLARI 18. BÖLÜM ÖZETİ

Herkesin hayatını değiştiren karanlık günün ardından aylar geçmiş, Ümran, Yıldırım’a karşı duyduğu derin vicdan azabıyla Karalılar’daki çilehanesine kapanmış gün doldururken, boşanmak için gün sayan Umay artık hedefine kilitlenmiş, özgür ve güçlü bir kadın olarak Hayat’a kızım deyip Yıldırım’ı kazanacağı güne yürümektedir. Umay’ın geleceğe doğru sağlam adımlar attığını sanırken, Ümran’ın kapısını çalan sürpriz ziyaretçi düşman kardeşlerin yürüdükleri yolu değiştirmek üzeredir.

Ümran’ın yazdığı mektubu okumuş ve Hayat’la ilgili tüm gerçeği öğrenmiş olan Rezzan, Ümran’a hiç beklemediği bir el uzatır. Ancak Rezzan’ın da Ümran’dan sakladığı çok tehlikeli bir sırrı vardır. Saner ailesiyle sarsıcı bir geçmişe sahip olan güçlü ve tekinsiz iş adamı Adnan Harmancı, kızı İdil’in ölümünün hesabını sormak üzere, bütün hızıyla Yıldırım’ın ve Yıldırım’ın değdiği herkesin hayatına girer.

Diğer yanda Hayat, Savaş’ın teyzesinin oğlu olduğu yalanına inanarak, Savaş tarafından oyuna dahil edilmiştir. Savaş, Hayat’ı Umay’a karşı elini güçlendirmek için kullanmak isterken, ona olan duygularının değişmesiyle köşeye sıkışmış durumdadır. Annesinin bir an önce İstanbul’a geri dönmesini isteyen Hayat’ın karşısına çıkan gizemli yabancı, Savaş ve Hayat arasındaki dengeleri iyice sarsarken, Ümran’ın Rezzan’ın uzattığı eli tutmasıyla, kartlar herkes için sil baştan dağılır. Ümran’ın attığı cesur adımla birlikte herkes için yepyeni bir dönem başlar.

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS