Katie Price hakkında ilginç bir iddia ortaya atıldı

Katie Price hakkında ilginç bir iddia ortaya atıldı

Katie Price hakkında ilginç bir iddia ortaya atıldı

Sık sık estetik yaptıran ve bu estetikler için Türkiye'ye gelen İngiliz şarkıcı ve model Katie Price hakkında ilginç bir iddia ortaya atıldı. Ailesinin, beş çocuğu bulunan Price'ın nişanlısı Carl Woods'tan çocuk sahibi olmaması için bir 'bebek müdahalesi' yapmaya hazırlandığı iddia edildi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Bir dizi estetik operasyon geçirmek için daha önce sık sık Türkiye'ye gelen dünyaca ünlü yıldız Katie Price, geçtiğimiz aylarda Belçika'da yaptırdığı son ameliyatı için kesenin ağzını açmıştı.

Yüzünü kaldıran, kaşlarını yaptıran ve dudaklarının boyutunu küçülttüren Price'ın, son yaptırdığı bu işlemler için 10 bin sterlin (yaklaşık 190 bin TL) harcadığı ileri sürülmüştü.

Yıllar önce 'Jordan' adıyla da anılan Katie Price, estetik operasyon sonrası görüntüsünü ise, nişanlısı Carl Woods'un doğum gününü kutladığı gecede kamera karşısına geçerek ortaya çıkarmıştı.

Bir süredir mali krizde olduğu ileri sürülen Katie Price'ın bu estetik uygulamalar için nereden para bulduğu da merak konusu olmuştu. İngiliz basınına yansıyan iddialara göre; Price, bu son operasyonlarını kamera karşısına geçtiği 'Mucky Mansion' adlı reality şov sayesinde ödemişti.

Price, öncesinde ise İngiltere'nin güney doğusundaki Sussex vilayetinde ölümden dönmüştü. Alkol ve uyuşturucunun etkisindeyken otomobil kullanan ünlü isim, trafik kazası geçirmişti.

Price'ın olay yerinde polise, "Uyuşturucu kullandım, araba kullanmamalıydım, itiraf ediyorum" dediği belirtilmiş; Sussex Polisi, kazayı hafif sıyrıklarla atlatan yıldızın tutuklandığını duyurmuştu.

Katie Price'ın ailesi, "Korktuğumuz başımıza geldi" demişti. Birçok kez fenomen ismin akıl sağlığından endişe ettiklerini belirten ailesi ve yakınları, ona destek olmaya devam edeceklerini söylemişlerdi.

Son olarak, ünlü isim ile ilgili ilginç bir iddia ortaya atıldı. Eski modelin yakın çevresinden bir kaynağa göre; Katie Price'ın ailesi, altıncı çocuğuna sahip olmak isteyen şarkıcı için bir 'bebek müdahalesi' yapmayı planlıyor.

43 yaşındaki eski model, henüz 'şeytanlarıyla savaşmadığı' için altıncı bebeğini doğurma konusundaki kararlığıyla ailesini derinden endişelendirdi.

Kaynak, ünlü ismin ailesinin, Price'ın bir dargın bir barışık aşk yaşadığı nişanlısı Carl Woods'dan ilk çocuğuna sahip olmaya çalıştığını öğrenmeye kendilerini hazırladıklarını söyledi.

Şarkıcının yakını, Closer'a konuşarak şu ifadeleri kullandı: "Katie başka bir bebeğinin olmasını istediğini ve bunu çok seveceği gerçeğini gizlemedi, ama arkadaşları ve ailesi çok endişeli. Katie'nin şu anda kendi sorunlarına ve beş çocuğuna odaklanmasını istiyorlar. Altıncı çocuğu yapmasının hem yeni doğacak olan bebek, hem de diğer çocukları için sorumsuz ve adaletsiz olduğunu, ayrıca tüm bunların Katie'nin sınırlarını zorlayabileceğini düşünüyorlar. Üstelik Katie, Carl ile daha yeni barıştı."

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Kaynak, Price'ın ailesinin, ünlü yıldıza halihazırda sahip olduğu beş çocuğa odaklanması ve sağlıklı kalmaya çalışması için yalvardığını iddia etti. Ancak ismini paylaşmayan kaynak, şarkıcının istediğini yapacağını ve yakınlarının tavsiyelerinin dikkate alınmayabileceğini de kabul etti ve ekledi:

"Bebek sahibi olmayı çok seviyor çünkü çocukları tarafından çok sevildiğini hissediyor, ve küçükken ona ihtiyaçları var. Ama Katie'nin hayatı çok istikrarsız ve çocuklarını ne kadar çok sevse de yeni bir bebek sahibi olmak için muhtemelen en iyi zamanlama değil."

Öte yandan Price, inişli çıkışlı ilişkilerine rağmen nişanlısı Carl ile ailesini genişletme arzusu olduğu konusunda her zaman açıktı. Fenomen isim, geçen ay Instagram'da bir sonraki çocuğu için satın alacağı bebek arabası türünü tartışırken, hamilelik söylentilerinin fitilini ateşlemişti.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Katie Price; Harvey , Princess Tiaamii Crystal Esther, Junior Savva Andreas, Bunny ve Jett Riviera ismini verdiği beş çocuğuna çok düşkün bir anne olduğunu da her fırsatta dile getiriyor.