Kazara Aşk 2. bölüm izle tek parça! Kazara Aşk son bölüm full izle!

Kazara Aşk 2. bölüm izle tek parça! Kazara Aşk son bölüm full izle!

Kazara Aşk 2. bölüm izle tek parça! Kazara Aşk son bölüm full izle!

STAR TV'nin yeni dizisi Kazara Aşk bu hafta 2. bölümüyle ekrana geldi. Kazara Aşk'ın son bölümünde yaşanan çifte düğün şok etkisi yarattı. Peki ama Kazara Aşk 2. bölüm nasıl izlenir? İşte Kazara Aşk 2. bölüm full izle, Kazara Aşk son bölüm tek parça izle bilgileri...

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Kazara Aşk 2. bölüm izle bilgileri araştırılıyor. Kazara Aşk her perşembe saat 20:00'de Star TV'de yayınlanıyor. Kazara Aşk'ın son bölümünde; Hafızası yerine gelen Civan, Şimal’le yüzleşmekten son anda vazgeçer. Çünkü Şimal’in söylediği sözlülük yalanı, onu, şirketin başına geçme hayallerine bir adım daha yaklaştırıyordur. Bu nedenle başta Şimal olmak üzere herkese hafızasını kaybetmiş gibi davranmaya devam eder. Ancak Şimal’in bu yalanı neden söylediğini de merak ediyordur. Peki ama Kazara Aşk son bölüm nasıl izlenir? İşte Kazara Aşk 2. bölüm full tek parça izle bilgileri...

Kazara Aşk 2. bölüm izle

Şimal, onun hafızasını kaybetmesinden faydalanan paragöz bir fırsatçı mıdır; yoksa sözlü olduklarını söylemesinin başka bir sebebi mi vardır? Civan, Şimal’in niyetinin ne olduğunu anlamak için, onu kendince testlere tabi tutar. Şimal ise bir yandan söylediği yalan ortaya çıkmasın diye çabalarken diğer yandan da Civan’ı kandırdığı için vicdan azabı duyuyordur.

Öte yandan Tahsin ile Dursun, gençlerin kendi arasında taktıkları sözü, usulüne uygun bir şekilde gerçekleştirmeye karar verir. Neval ise buna kesinlikle karşıdır. Zaten Okan ve Vildan, aileye beklenmedik bir sürpriz yapmış, Neval, Vildan’ı oğlundan koparmayı başaramamıştır. Hiç değilse Civan’ın evleneceği kızla ilgili söz sahibi olmak istiyordur. Ancak Tahsin’in kesin tavrı elini kolunu bağlar.

İsteme gecesi Nazlı ve Kenan başta olmak üzere, başka sürpriz ziyaretçilerin de gelmesiyle olaylar tam bir arapsaçına döner. Ve Şimal ile Civan’ın birbirlerine oynadıkları oyun bambaşka bir hale bürünür. Ancak Civan bu durumu da lehine çevirmeyi başarır. En azından o öyle sanıyordur. Çünkü Tahsin ve Dursun, Şimal ve Civan için hiç tahmin edemeyecekleri bir sürpriz hazırlıyordur.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı