magazin haberleri

Kazara Aşk dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Kazara Aşk oyuncu kadrosu

Kazara Aşk dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Kazara Aşk oyuncu kadrosu

STAR TV’nin yeni dizisi Kazara Aşk’ın oyuncu kadrosu merak ediliyor. Kazara Aşk'ın genel hikayesi şöyle; ‘Kazara Aşk’ sürükleyici hikayesiyle de seyirciyi ekran başına kilitleyecek. Üniversiteyi bitirdikten sonra sevdiği adamla evlenerek mutlu olma hayalleri kuran güzeller güzeli bir genç kız… Zengin bir ailenin veliahtlarından genç ve yakışıklı bir genç… Umutları ve hayalleriyle mutluluğun peşinde koşan bu iki gencin yolları hiç beklenmedik bir anda, bir kaza sonrası kesişir… Artvinli Şimal’le, Gaziantepli Civan’ın kazara başlayan serüvenleri, arka arkaya sıralanan yalanlar ve beklenmedik olaylarla bambaşka bir boyuta sürüklenir… Kazara Aşk  dizisinde birbirinden önemli oyuncular yer almaktadır. Peki ama Kazara Aşk  oyuncuları kimdir? İşte Kazara Aşk  hangi karakteri kim canlandırıyor? sorularının yanıtları!

Çekimleri devam eden Star'ın yeni dizisi Kazara Aşk'ın tanıtımı yayınlandı. İzleyiciler Kazara Aşk adlı yeni dizinin oyuncu kadrosunu merak ediyor. Koliba Film'in yapımına imza attığı dizinin yönetmenliğini Sadullah Celen üstleniyor. Peki ama Kazara Aşk dizisinin oyuncuları kim?

Kazara Aşk  Oyuncu Kadrosu

Kazara Aşk  dizisi oyuncuları kimdir? sorusu sıklıkla araştırılıyor. Kazara Aşk  oyuncu kadrosundaki isimler haberimizde.

Kazara Aşk  Dizisi Hikayesi ve Oyuncuları

Kazara Aşk’ın başrolünde, Ümit Kantarcılar ve Sude Zülal Güler yer alıyor. Kazara Aşk oyuncu kadrosunda ise; Uğur Çavuşoğlu, Servet Pandur, Selin Işık, Sadi Celil Cengiz, Aycan Koptur, Burak Tamdoğan, Deniz Altan, Burakhan Yılmaz, Ali Haydar Çataltepe, Öykü Candanadam, Çağdaş Tekin, Nermin Aslan, Nalan Örgüt ve Billur Pınar Yılmaz yer alıyor.

Kazara Aşk Civan Saydam kimdir?

Kazara Aşk Civan Saydam karakterine Ümit İbrahim Kantarcılar hayat veriyor. 

10 Ekim 1987 tarihinde Antalya'da dünyaya gelen Ümit İbrahim Kantarcılar, tiyatro hayatına ilk olarak okul tiyatrosunda başladı.

Sonrasında ise Antalya Belediye Tiyatrosu’nda oyunlar oynayan Ümit Kantarcılar Antalya Belediye Tiyatrosu’nda sahnelenen “Midirfillik” oyunuyla ödül aldı.

Kazara Aşk Şimal Karadeniz kimdir?

Kazara Aşk dizisinde Şimal karakterine Suda Zülal Güler canlandırıyor. Artvin’li, gelenekçi bir ailenin güzeller güzeli kızı olan Şimal, çocukluğundan beri en büyük hayali olan seramik bölümünü kazandığında, babası, kızını başka bir şehre, özellikle de İstanbul'a göndermek istemez. Fakat Şimal ilk defa babasına karşı çıkar ve üniversite okumak için İstanbul'a gelir. Ailesinin, kendisiyle gurur duymasını, kararlarını onaylamasını ister. Hayattaki en büyük zaafı ise kendisini dünyaya getirirken ölen ve adını taşıdığı annesinin hatırasıdır. Bütün hayatını, ona ve babasına layık olmak için adamaya söz vermiştir. Sözünde durur da… Ta ki başına gelen, o görünmez kaza gününe kadar. O gün Şimal ve ailesinin hayatında her şey değişecektir.

Kazara Aşk Tahin Saydam kimdir?

Kazara Aşk dizisinde Tahsin'i Uğur Çavuşoğlu canlandırıyor. Tahsin bey Gaziantep'de ki yoksul çocukluk yıllarından sonra baba mesleğini alıp azmi ve çalışkanlığı sayesinde büyük bir fabrikaya dönüştürmüştür. Yoktan var ettiği işi onun için en az ailesi kadar önemlidir. Otoriter, vakur bir adam olmasına karşın aslında yumuşak kalpli, babacan biridir. Geçmişine, köklerine sıkı sıkıya bağlıdır. Her ne kadar artık emekliliğin tadını çıkarmak istediği yaşlara gelse de oğullarına işini emanet edecek kadar güvenmiyordur. Civan’ı ve Okan’ı yola getirmek için en kısa zamanda bir çözüm üretmeli, oğullarına daha çok sorumluluk vererek, şirketi artık onlara devretmelidir… Öyle bir yol bulmalıdır ki, hem adaletli olmalı, hem de Civan’ı işin başına getirmelidir.

Kazara Aşk Neval Saydam kimdir?

Servet Pandur'un canlandırdığı Neval karakteri dizide dikkat çekiyor. Gaziantep'li varlıklı, saygın bir ailenin kızı olarak dünyaya gelen Neval hanım, modern bir kadın olduğu kadar memleketine, onun adetlerine, göreneklerine sıkı sıkıya bağlı biridir. Ailesi ve kökeniyle gurur duyar, varlıklı ve başarılı bir ailesi olmasıyla övünmekten, hatta bunu biraz görgüsüzlüğe vardırmaktan çekinmez. Başkalarının gözündeki saygınlığına çok önem verir. Özellikle de memleketinden tanıdıklarının. En büyük hayali oğullarını Antep de yetişmiş, kendi görgüsüne sahip, iyi birer ev hanımını olabilecek birer kızla evlendirmektir.

Kazara Aşk Okan Saydam kimdir?

Sadi Celil Cengiz'in canlandırdığı karakter izleyiciler tarafından merak edilecek. Saydam ailesinin büyük oğludur. Yakışıklı ve karizmatik abisinin gölgesinde büyümüştür. En büyük rakibi olarak abisi Civan'ı görür. Aralarındaki açığı kapamak için sürekli babasına yaranmaya çalışır. Babasının hoşuna gidecek şekilde yaşamak için büyük çaba harcar. Hatta bunu o kadar ileri götürmüştür ki Tahsin bey tarafından onaylanmak için gençliğini bile doya doya yaşamaz. Babası şirketi, gözünün tuttuğu biriyle evlenen oğluna vereceğini söylediğinde dünyalar onun olur. Bunu başarmak için ne gerekiyorsa yapacaktır. Abisini seviyordur. Ama aralarındaki rekabet onun için çok önemlidir. İşe karşı özel bir tutkusu yoktur. Onun amacı mevkii sahibi olmak ve başkalarının gözünde başarılı olmaktır.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS