magazin haberleri

Kenan İmirzalıoğlu oyunculuğu bırakmadığını açıkladı

Ekim 2020'de eşi Sinem Kobal ile birlikte bebekleri Lalin'i kucağın alan Kenan İmirzalıoğlu, önceki gün Cihangir'de bir arkadaşının plak dükkanının önünde görüntülendi.Koronavirüs pandemisi günlerinde bol bol müzik dinlediklerini ve plak satın almaya geldiğini söyleyen 46 yaşındaki oyuncu, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

'Kurtlar Vadisi Kaos' dizisinde rol alacağına dair çıkan haberleri yalanlayan İmirzalıoğlu, "Ben de gazetelerden öğrendim bu haberi, böyle bir teklif olmadı ama oyunculuğu bırakmadık gelen teklifleri değerlendiririm" diyerek kahkaha attı.

Dijital mecra projelerine de sıcak baktığını belirten oyuncu, "Bu tarz projelerde; örneğin üç ay çekim yapıyoruz ve bitiriyoruz. Bence daha iyi ve güzel. Bana sunulan projeler olursa neden olmasın?" şeklinde konuştu.

Kenan İmirzalıoğlu, TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı'nın dijitaldeki yeni projesi 'Exxen' platformu için de başarılı televizyoncuya başarılar diledi.

Herhangi bir sosyal medya hesabı kullanmaması ve gazetecilerin "Kızınız Lalin için bir sosyal medya hesabı açma planınız var mı?" sorularına İmirzalıoğlu, "Annesi ile beraber verecekleri bir karar ancak daha yaşı ufak kendisi kullanana kadar açma taraftarı değilim. Benim hesabımı soracak olursanız sosyal medyayı pek sevmiyorum, bu sebeple kullanmıyorum" yanıtını verdi.

Tekrar plak dükkanına giren, sonrasında başka bir mekana geçen ünlü oyuncu, arkadaşı Ahmet Mümtaz Taylan'la buluşarak sohbet etti.

Geçtiğimiz ay Esquire dergisine röportaj veren Kenan İmirzalıoğlu; hem eşi Sinem Kobal’ı, hem de Ekim 2020'de dünyaya gelen kızı Lalin’i anlatmıştı.

İmirzalıoğlu “Kızımla hayatım bambaşka bir noktaya taşındı. 15 yıl önce gerçekleşseydi, aynı anlayışta mı olurdum, emin değilim. Yaş itibariyle daha iyi gözlemleyebiliyorum. Lalin’i kucağıma alınca, tamamlandık hissi geldi” demişti.

Empati yeteneğinin arttığını söyleyen oyuncu, “Bu duyguyu yaşamayana anlatmak zor. Kızıma en çok edebi öğretmek istiyorum. İnşallah edepli ve vicdanlı olur. Karşısına hep iyi insanlar çıksın diye dua ediyorum. Bizim artık üç kişilik bir dünyamız var. Birlik ve bütünlük duygumuz gelişti” şeklinde konuşmuştu.

46 yaşındaki oyuncu, 2016 yılında hayatını birleştirdiği Sinem Kobal için de şunları söylemişti:

“Doğru zamanda nikah masasına oturdum. Evlilik için özellikle erkek hazır olmalı. Eğer benim gibi eşinizi bulduysanız, evlilik mükemmel. Kendimi daha güçlü ve iyi hissediyorum. Lalin’den sonra Sinem’e ve tüm annelere saygım beş kat arttı.”

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS