magazin haberleri

Kim Kardashian ve Kanye West'in ailesine beşinci bebek geliyor

Daha 2020 yılına yeni girdik ama gösteri dünyasından bir bebek haberi geldi: İddialara göre Kim Kardashian ve Kanye West, yıl içinde beşinci çocuklarını planlıyor. Ama bu bebeği de Kardashian dünyaya getirmeyecek.İddialara göre bu konuda en çok ısrarlı olan taraf ise Kanye West. Aileye yakın bir kaynak Kanye West'in, mirası için olabildiğince çok varise sahip olmak istediğini belirtti.

Bu arada çiftle ilgili ortaya atılan iddialar da evliliklerinin çok iyi gitmediği yolunda. İleri sürülenlere göre Kardashian ve West birbirleriyle çok az konuşuyorlar. Hatta eskisi gibi birlikte çok fazla zaman geçirmiyorlar.

Buna rağmen de evliliklerini yürütmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Yine iddialara göre, bu yılın ekim ayında 40 yaşına girecek olan Kim Kardashian ise bunun hayatında bir dönüm noktası, evliliği için de son bir şans olmasını istiyor.

Aileye yakın bir kaynak yeni bebeğin bu yıl içinde dünyaya gelmesi gerektiğini çünkü Kim Kardashian'ın bu konuda "şimdi ya da asla" dediğini de ileri sürüyor. Son iki bebeğine taşıyıcı anne yöntemiyle sahip olan Kim Kardashian'ın "hamilelik sürecini tamamen kontrol altında tutamadığı için" bu durumdan zorlandığı da ileri sürülüyor.

Kim Kardashian ve Kanye West, ilk iki çocukları 6 yaşındaki North ve 4 yaşındaki Saint'e doğal yöntemlerle sahip oldu. Diğer iki çocukları 2 yaşındaki Chicago ve 8 aylık Psalm ise taşıyıcı anne yöntemiyle dünyaya geldi.
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS