magazin haberleri

Kim Milyoner Olmak İster yeni bölüm ne zaman?

Kim Milyoner Olmak İster yeni bölüm ne zaman?

Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışma programın Arda Ayten’in 1 milyonluk soruyu görmeye hak kazanmasının ardından yarışmanın yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı merak konusu oldu. Peki, milyonluk soru ne zaman sorulacak ve yarışmanın yeni bölümü hangi tarihte yayınlanacak?

Kim Milyoner Olmak İster yeni bölüm yayın tarihi programın takipçileri tarafından merak konusu oldu. En çok kazandıran bilgi yarışmaları arasında yer alan programın son bölümünde Arda Ayten isimli yarışmacı son soruya kadar gelmişti.


1 milyonluk soru için programın zamanı yetmezken herkesin merakla beklediği soru yeni bölüme kalmıştı. Ancak programın sezon arası vermesi nedeniyle 1 milyonluk soru yeni sezonda ekranda olacak.


KİM MİLYONER OLMAK İSTER YENİ SEZON NE ZAMAN?


Programın yeni sezonunun ne zaman başlayacağı ile ilgili net bir tarih açıklaması yapılmasa da yarışmanın yeni sezonunun Eylül ayının sonlarında başlaması bekleniyor.


Arda Ayten karşı karşıya kalacağı son soruyu da doğru yanıtlaması halinde 1 milyon TL’nin sahibi olan ilk yarışmacı olacak.


ARDA AYTEN’TEN MİLYONLUK SORU AÇIKLAMASI


Özel bir TV kanalının sorularını yanıtlayan Ayten, milyonluk soruya özel bir çalışma yapmadığını ifade ederken kitap okumaya devam edeceğinin altını çizdi.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS