magazin haberleri

Kimse Bilmez 5. bölüm fragmanı: Sevda kötü haberi alıyor!

Kimse Bilmez 5. bölüm fragmanı: Sevda kötü haberi alıyor!

Kimse Bilmez dizisi yeni bölüm fragmanı Sevda’nın babasıyla ilgili öğrendiği gerçeklerin bu hafta gündem olacağını gösterdi. Babası ve aşık olduğu adam arasında kalan Sevda’nın vereceği karar ise birçok kişiyi etkileyecek. Peki, Kimse Bilmez dizisinin 5. Bölümünde Pilot’un Duygu’ya karşı olan düşüncelerinde neler yaşanacak?

Kimse Bilmez fragman videosu Ali’nin gerçekleri açıklamaya karar vermesiyle birlikte birçok değişimin yaşanacağını gösterdi. Sevda’nın karşı karşıya kaldığı gerçekler ise başta kendisi olmak üzere herkesi şaşırtacak. İşte Kimse Bilmez dizisi yeni bölüm tanıtım videosu ve 9 Temmuz’daki bölümde meydana gelecek olaylar…


KİMSE BİLMEZ FRAGMAN VİDEOSUKİMSE BİLMEZ 5. BÖLÜM ÖZETİ


Sevda, babasının Ali'nin oğlunu öldürdüğünü öğrenince dünyası başına yıkılır. Bir tarafta aşık olduğu adam, diğer tarafta babası vardır. Sevda babasıyla yüzleşince, Sevda'nın gerçekleri Ali'ye anlatma ihtimali Köksal ve Hayriye'yi dehşete düşürür. Sevda çareyi herkesten kaçmakta bulur. Ancak onu bekleyen tehlikeden habersizdir. Öte yandan Duygu'ya olan ilgisi günden güne artan Pilot, Duygu'ya daha yakın olabilmek için mahallede bir iş yeri açmak ister.


Bu sırada başına hiç umulmadık bir şey gelir. Pilot'un, Duygu için yaptıkları Duygu'nun Pilot'a olan hislerini değiştirecek midir? Ali, yaşanan tüm olaylardan Uygar'ı sorumlu tutar ve her şeye son vermek için bir karar alır. Uygar için artık her şeyin sonu mudur? Ali'siz yaşayamayacağını düşünen Sevda'ysa, tüm gemileri yakıp Ali'ye gerçekleri anlatmaya karar verir.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS