magazin haberleri

Kimse Bilmez bitiyor mu, sevilen dizi neden final yapıyor?

Kimse Bilmez bitiyor mu, sevilen dizi neden final yapıyor?

Final fragmanı “Kimse Bilmez bitiyor mu?” sorusunu yanıtladı. Pazar günleri ekrana gelen dizi 29 Aralık 2019 Pazar günü son kez ekranda olacak. Peki, Kimse Bilmez dizisi final bölümünde neler olacak ve sevilen dizi neden bitiyor?

Kimse Bilmez neden final yapıyor?” sorusunun yanıtı projenin takipçileri tarafından araştırılmaya devam ediyor. Pazar günleri takipçileriyle buluşan projenin 27. bölümünde yaşanacaklarsa tanıtım videosunda yerini aldı. İşte Kimse Bilmez dizisi ile ilgili detaylar ve projeye ilişkin bilgiler…


KİMSE BİLMEZ FİNAL ÖZETİ


Ali ve Sevda rahat bir nefes alma hayali kurarken çıka gelen Nedim, yıllardır içinde biriktirdiği intikam hissini bir anda ortaya çıkarır. Tek hayali huzurlu bir hayat olan Ali, Nedim'in karanlık yüzünden sevdiklerini koruyabilmek için her şeyi göze alır. Öte yandan Nedim'in vurduğu Kurtbey, ölüm döşeğinde her şeyi Ali'ye anlatmak ister. Ali, Kurtbey'in büyüttüğü Zeynep'in kardeşi olduğunu öğrenebilecek mi? Vedat ise babasının katilinin Ali olduğunu bile bile intikam hisleriyle yanıp tutuşmaktadır. Vedat en sonunda Pilot'a babasının katilinin Ali olduğunu söyler. Bu gerçeği öğrenen Pilot ne yapacak? Ali'nin, Nedim'den kurtulmak için bir planı var mı? Kötülükleriyle nam salan Nedim, Sevda'yı öldürecek mi? Ali ve Sevda için mutlu son olacak mı?


KİMSE BİLMEZ NEDEN BİTİYOR?


Projenin neden sona erdiğiyle ilgili resmi bir açıklama yapılmasa da elde edilen reyting sonuçlarının final kararında etkili olduğu düşünülüyor.


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS