Kırmızı Oda Nazlı(Pınar Deniz) kimdir? Kırmızı Oda Nazlı'nın gerçek hikayesi nedir? Nazlı'nın hastalığı nedir?

Kırmızı Oda Nazlı(Pınar Deniz) kimdir? Kırmızı Oda Nazlı'nın gerçek hikayesi nedir? Nazlı'nın hastalığı nedir?

Kırmızı Oda Nazlı(Pınar Deniz) kimdir? Kırmızı Oda Nazlı'nın gerçek hikayesi nedir? Nazlı'nın hastalığı nedir?

Her bir bölümü ile ayrı bir hayat hikayesine dokunan Kırmızı Oda dizisinin sön bölümlerinde görülen Nazlı karakteri araştırılmaya başladı. Geçtiğimiz haftalarda diziye dahil olan Pınar Deniz Kırmızı Oda’da Nazlı karakterine hayat veriyor. Peki, Kırmızı Oda Nazlı(Pınar Deniz) kimdir? Kırmızı Oda Nazlı'nın gerçek hikayesi nedir? Nazlı'nın hastalığı nedir?

Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek karakterlerin gerçek yaşam öykülerini barındıran eserlerinden uyarlanan ‘Kırmızı Oda’nın kadrosuna Pınar Deniz Nazlı karakteriyle dahil oldu.  Diziseverler Kırmızı Oda'da ekrana gelen bölümde Nazlı olarak Pınar Deniz’i izledi.

Kırmızı Oda'nın 12 Şubat tarihli son bölümünde Nazlı'nın anne ve babasının evliliklerinde yaşadığı problemleriyle ilgili anlattıkları dikkat çekti. Nazlı’nın yaşadığı korkuların sebebinin ortaya çıkması ise bu bölümde ekranlara yansıdı.

Kırmızı Oda Nazlı'nın gerçek hikayesi nedir?

Nazlı iyi bir eğitim almış ve iyi bir aile geçmişi var gibi görünüyor ancak Recai’ye olan aşırı düşkünlüğü onunla ilgili soru işaretlerine sebep oluyor. Bu takıntılı halleri dizide nereye bağlanacak merak ediliyor. Gerçek hikayesine bakılacak olursa Gülseren Budayıcıoğlu’nun Camdaki Kız kitabındaki Nalan aslında Nazlı. Kitapta Nalan ve Hayri evli değildir. Nalan iyi bir ailenin, tanınmış bir aileye gelin gitmiş kızıdır. Hayri ise bu evde Nalan’a şoförlük yapan, Türkan ile evli ve bir kız çocuğu olan bir adamdır. 

Kırmızı Oda Nazlı'nın hastalığı nedir?

Arkadaş toplantısında şimdiki eşiyle tanışan ve sonrasında Recai'nin peşinden koştuğu Nazlı ilk başlarda Recai'yi dikkate almamıştır. Ancak Recai ondan vazgeçmeyip sonunda Nazlı'yı kandırmayı başarmıştır. İkisi de farklı ailelerden gelen ortak noktaları olmayan bu çift sonunda evlenmiştir. Bir süre sonra Nazlı'nın davranışlarından sıkılan Recai artık Nazlı'ya eskisi gibi davranmamaya başlamıştır. Sevginin peşinden koşmaya alışmış Recai ile Recai'nin kendisini sevmesini seven Nazlı'nın hikayesi nasıl son bulacak? Nazlı'nın en korktuğu şey olan terk edilme korkusu bakalım nasıl çözülecek!

Kliniğe çift terapisi için gelen Nazlı (Pınar Deniz) ve Recai’nin (Gökhan Yıkılkan) evliliklerine farklı bakış açıları Doktor Hanım’ı şaşırtırken, Nazlı, Doktor Hanım’dan evliliğini kurtarmasını ister. Nazlı hikayesini Doktor Hanım'a anlattıkça mevzu daha da derinleşiyor. Doktor Hanım Nazlı'nın duygusal yoksunluk yaşadığı ihtimali üzerinde durup olayları çözmeye çalışıyor.

Pınar Deniz kimdir?

Pınar Deniz, 10 Kasım 1993'te Adana'da doğdu. Mardinli ve Arap kökenli bir ailenin çocuğu olarak Adana'da dünyaya geldi ve iki yaşından itibaren İstanbul, Tarabya'da büyüdü. İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okumuş fakat mezun olmamıştır. Bir projede Can Yaman ile birlikte rol alacakken Yaman'ın tavır tutumları nedeniyle yer almaktan vazgeçti. İlk oyunculuk deneyimini 2014 yılında yayımlanan Sil Baştan adlı dizide Evrim karakterini canlandırarak yaşadı. Şarkıcı Murat Dalkılıç'ın Yani adlı şarkısının klibinde oynamıştır. 2016-2018 yılları arasında yayımlanan Vatanım Sensin adlı dizide Yıldız karakterini canlandırdı. Netflix'te yayımlanan Aşk 101 dizisinde Burcu karakterini canlandırarak geniş kitleler tarafından tanındı.