Kırmızı Oda Yavuz kimdir? Bora Koçak kimdir, kaç yaşında ve nereli?

Kırmızı Oda Yavuz kimdir? Bora Koçak kimdir, kaç yaşında ve nereli?

Kırmızı Oda Yavuz kimdir? Bora Koçak kimdir, kaç yaşında ve nereli?

TV8'de her Cuma yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde Kumru hikayesiyle dikkat çekmektedir. Kırmızı Oda dizisinde Yavuz karakteri dikkat çekmektedir. Kırmızı Oda Yavuz kimdir, kaç yaşında? İşte Bora Koçak ile ilgili bilgiler...

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

TV8'in sevilen dizilerinden Kırmızı Oda, her hafta yeni konular ile izleyicinin karşısına çıkmaktadır. Bu hafta, Doktor Hanımın Kumru karakteriyle konuşması izleyiciyi etkileyecektir. Kumru'nun eski sevgilisi Yavuz sıklıkla araştırılmaktadır. İzleyici Kumru'nun eski sevgilisi Yavuz hakkındaki bilgileri araştırıyor. İşte Kırmızı Oda'nın Yavuz'u Borak Koçak ile ilgili bilgiler..  

Kırmızı Oda Yavuz kimdir?

Kırmızı Oda'da Yavuz karakterine Bora Koçak hayat vermektedir. Kırmızı Oda Yavuz Kumru'nun eski sevgilisidir. 

Bora Koçak kimdir?

Kırmızı Oda dizisinde Yavuz'a hayat veren Bora Koçak, Marmara Üniversitesi'nde İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonometri Fakültesi'nde okumuştur. İngiltere'de Aspect Bournemouth Üniversitesi, İşletme, Pazarlama ve Muhasebe Bölümü'nde de eğitim almıştır. Bora Koçak, oyunculuğa olan ilgisini İngiltere'de keşfetti ve Bournemouth Üniversitesi Sanat Enstitüsü'nde Tiyatro oyunculuğu eğitimi aldı. Türkiye'ye döndüğünde ilk oyunculuk deneyimini Sakarya Fırat dizisinde Muharrem rolünde oynadı.

Özgü Namal ve Mustafa Üstündağ gibi ünlü isimlerle birlikte Merhamet dizisinde de çalışma fırsatı buldu. İlk film deneyimini Uzun Hikâye ile yaptı. Bu filmde Kara Turan karakteri ile oyunculuğunu gösterdi. k Bora Koçak, Altınsoylar dizisi ile tekrar televizyon izleyicisine yakınlaştı. Altınsoylar'ın eğlenceli tasarımı zengin personelin ilgisini çekti. Şebnem Bozoklu, Bennu Yıldırımlar, Cihat Tamerem, Birsen Dürülü ve Hayko Cepkin'in dev kadrosunda yer aldı.