magazin haberleri

Kıvanç Tatlıtuğ'un klasik sevdası

Otomobil ve motosiklet tutkusuyla bilinen Kıvanç Tatlıtuğ, garajına değeri 200 bin TL olan 1968 model Chevrolet Impala Fastback klasik aracı eklediKıvanç Tatlıtuğ, garajına 1968 model Chevrolet Impala Fastback klasik aracı ekledi. Otomobil ve motosiklet tutkusuyla bilinen oyuncunun, yeni aldığı araca 200 bin TL ödediği öğrenildi.

Eşi Başak Dizer’le evliliklerinin dördüncü yılını Çanakkale’de kutlayan Tatlıtuğ, “Vakit buldukça doğaya kaçan bir çiftiz, ondan dolayı usulü bozmadık. Çok güzel geçti, nice yıllara” diye konuştu.

Sinema filmi için yaz aylarında kamera karşısına geçeceğini belirten oyuncu, “Rolünüz ‘Organize İşler Sazan Sarmalı’ndaki Sarı Saruhan gibi mi olacak?” sorusuna, “Oynadığım bir karakterin benzerini yapmamaya özen gösteriyorum.

Planladığım bir şey onun için senaryolara bakarken dikkat ediyorum. Yeni dönemde bir de dijital platformda yayınlanacak dizim var” yanıtını verdi.

Tatlıtuğ'un otomobil koleksiyonunu da bilmeyen yok. Şimdiye kadar pek çok otomobil sahibi olan Tatlıtuğ, zaman zaman da doğada kalmak için pikap karavanı ile doğaya kaçıyor.

Hem doğada konaklayıp hem de kendi yemeğini burada pişirebiliyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS