magazin haberleri

Kızım dizisi 21. bölüm fragmanı: 1 Mart’taki yeni bölümde neler olacak?

Kızım dizisi 21. bölüm fragmanı: 1 Mart’taki yeni bölümde neler olacak?

Kızım dizisi yeni bölüm fragmanı Öykü ve çevresinde önemli gelişmeler yaşanacağını gösterdi. Hatalığının ilerlemesi nedeniyle zor günler geçiren Öykü’nün başına gelenler yakın çevresini de derinden etkileyecek. İşte Kızım dizisi 21. bölüm fragmanı ve bu hafta projede meydana gelecek olaylar…

Kızım fragman videosu Öykü için üzücü gelişmelerin meydana geleceğini gösterdi. Öte yandan Cemal’in Asu’nun açıklamaları sonrasında harekete geçmesi de sıra dışı sonuçları beraberinde getirecek. İşte Kızım dizisi yeni bölüm tanıtım videosu ve sevilen dizide yaşanacaklar…

KIZIM FRAGMAN VİDEOSU

KIZIM DİZİSİ 21. BÖLÜM ÖZETİ

Hastalığı ilerleyen Öykü şimdiye kadar geçirdiği atakların en büyüğünü geçirir ve hafızasını kaybeder. Babasını ve evini hatırlamayan Öykü’nün hafızası teyzesiyle yaşadığı günlerde kalmıştır.

Demir’in bütün çabalarına rağmen onu bir yabancı sanmaya devam eden Öykü babasını ne zaman hatırlayacaktır? Demir, her şeye rağmen aralarındaki bağı korumayı başarabilecek midir? Teyzesinin evine gitmek isteyen Öykü’yü kendi evinde kalmak için nasıl ikna edeceklerdir?

Bütün bunlar yaşanırken Cemal, Asu’nun yazdıklarının doğruluğunu araştırmaya başlar, gerçeği öğrenmek için her şeyi göze almıştır. Hastane sahibi Murat ise Candan’dan intikam almak için acımasız bir yola başvurur.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS