magazin haberleri

Kurşun dizisi bitiyor mu, proje neden final yapıyor?

Kurşun dizisi bitiyor mu, proje neden final yapıyor?

Kurşun dizisi final fragmanı “Dizi bitiyor mu?” sorusunu yanıtladı. Geçtiğimiz haftalarda yayın hayatına başlayan proje 7. bölümde final kararı aldı. Peki, Kurşun dizisi neden bitiyor, final bölümünde neler olacak?

Kurşun final fragmanı ile 4 Aralık’ta yayın hayatını noktalayacak projede yaşanacakları gösterdi. Çarşamba günleri diziseverlerle buluşan projede oldukça önemli olaylar meydana gelecek. İşte Kurşun dizisi final bölümü özeti projeyle ilgili detaylar…


KURŞUN FİNAL FRAGMANIKURŞUN DİZİSİ 7. BÖLÜM ÖZETİ


Babasının katilini bulabilmek adına, hukuk dışına çıkan Orhan, Fahri Önal’dan hiç ummadığı bir cevap alarak, kendisini yeni bir maceranın içerisinde bulur. “Babamı kim öldürdü” sorusu Orhan’ı hiç ummadığı bir isimle karşı karşıya getirir. Bu isim Leyla’yı da oyunun içine çekerek, Orhan ve Leyla arasında bir çatışmanın başlamasına sebep olur. Artık Orhan hem babasının katilini aramakta hem de Leyla’yı kaybetmemek için mücadele etmek zorundadır. Kocasının öldürüldüğünü öğrenen Zehra aynı kaderi oğlunun da yaşamasından endişe ederek, Orhan’ı yolundan döndürmek için çabalar. 


KURŞUN DİZİSİ NEDEN BİTİYOR?


Projenin neden bittiğiyle ilgili resmi bir açıklama yapılmasa da elde edilen reyting sonuçlarının final kararında etkili olduğu düşünülüyor. Dizi 27 Kasım’daki bölümüyle total reyting grubunda 27. sırada yer almış bir önceki hafta da 19. olmuştu.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS