Kuruçeşme Açıkhava'da Demet Akalın şov

Kuruçeşme Açıkhava'da Demet Akalın şov

Kuruçeşme Açıkhava'da Demet Akalın şov

Ünlü pop sanatçısı Demet Akalın, Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda, Poll Production by Polat Yağcı organizasyonu ile gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserlerinde sahne aldı. Boğaz’ın muhteşem atmosferinde unutulmayacak bir şova imza atan sanatçı, sahnesinin tüm gelirini Mehmetçik Vakfı’na bağışlayarak, anlamlı desteğiyle de gönülleri fethetti.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Demet Akalın; 'Kulüp', 'Çalkala' ve 'Bi Daha' şarkılarını art arda seslendirdiği sahnesinin açılışında mekânı hıncahınç dolduran hayranlarına “Bir kere hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum en büyük teşekkür sizin" sözleriyle seslendi. Sosyal sorumluluk projeleri ile adından sıkça söz ettiren ünlü sanatçı, “Her sene olduğu gibi bu sene de konserlerimizin gelirleri Mehmetçik Vakfı’na gidiyor” sözleriyle konserinin gelirini yıllardır destekçisi olduğu Mehmetçik Vakfı'na bağışladığını duyurdu.

 

Binlerce kişinin eğlenceye doyduğu gecede Demet Akalın, ailelerinin eşliğinde gelen minik hayranlarını sahneye aldı. Şarkı bitiminde her biri ile kucaklaşan popçu, yıllar önce sahnesinde ağırladığı meslektaşı Edis ile yaşadığı anıya atıfta bulunarak, “15 yıl sonra karşıma Edis olarak gelmeyin” sözleriyle güldürdü.

 

Sahne performansı ve repertuarıyla hayranlarından tam not alan Akalın, şarkılarını gece boyunca binlerce hayranıyla birlikte söyledi. Bir ara sahneden inerek seyircisinin arasına karışan Demet Akalın, üç bin kişilik mekânı tek tek dolaştı. Dansçıları ve sahne şovları ile özel hazırlandığı Kuruçeşme Açıkhava sahnesinde Akalın, zerafeti ve şıklığıyla göz doldurduğu iki çarpıcı kostüm tercih etti.