magazin haberleri

Kuruluş Osman 10. bölüm fragmanı: Yeni bölümde Alişar reddediliyor!

Kuruluş Osman 10. bölüm fragmanı: Yeni bölümde Alişar reddediliyor!

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı Bala’yı isteyen Alişar’ın reddedileceğini gösterdi. Öte yandan Dündar Bey’e meydan okuyan Alişar Bey riskli bir hamle yapacak. Peki, Kuruluş Osman 10. bölümde Kayı obasındaki gelişmeler hangi sonuçları doğuracak?

Kuruluş Osman fragman videosu Moğol tehlikesi nedeniyle alınan önlemlerin artacağını gösterdi. Osman’ın ortaya koyacağı plan tüm dengeleri değiştirmeye yetecek. İşte Kuruluş Osman dizisi yeni bölüm tanıtımı ve 12 Şubat’ta ekranda olacak bölümde yaşanacakların özeti…


KURULUŞ OSMAN FRAGMAN VİDEOSUKURULUŞ OSMAN 10. BÖLÜM ÖZETİ


Alişar'ın adamları tarafından pusuya düşürülen Gündüz, ağır yaralı vaziyette Kayı obasındadır. Osman ağabeyine saldıranları yakalamak için harekete geçerken, Şeyh Edebalı, Bala'yı isteyen Alişar'ı reddeder. Müneccim Abdül kılığında Alişar Bey'i etkisi altına alan Yannis, Sofia'yla birlikte Alişar Bey'i Osman'a ve Şeyh Edebalı'ya karşı kışkırtır. Kayı obasına giden Alişar Bey, Dündar Bey'e meydan okuyarak kendisinden çalınan altınların iadesini talep eder.


Moğol tehlikesini sezen ve Kayıların geleceğini tehlikede gören Dündar Bey, obanın teyakkuza geçmesini ister. Osman'ın ise farklı bir planı vardır. Moğolların Söğüt'e geldiğini öğrenen Osman ne yapacak? Gündüz kurtulabilecek mi? Yannis ve Sofia'yla ittifak arayan Alişar Bey'in yeni hamlesi ne olacak?

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS