Kuruluş Osman 46. bölüm izle! Kuruluş Osman son bölüm full parça izle! Kuruluş Osman 47. bölüm fragmanı yayınlandı!

A A

18.02.2021 - 00:35

Kuruluş Osman dizisi 17 Şubat 2021 tarihinde 46. bölümüyle ekrana geldi. Kuruluş Osman'ın son bölümüne Malhun hatun karakteri damga vurdu. Yayınlanan son bölümde diziye dahil olan Malhun Hatun Kuruluş Osman dizisinde dengeleri değiştirecek. Peki ama Kuruluş Osman'ın 46. son bölümü full tek parça nasıl izlenir? İzleyiciler Kuruluş Osman'ın gelecek haftaki 47. bölüm fragmanını da araştırıyor. İşte Kuruluş Osman dizisi ile ilgili bilgiler...

Kuruluş Osman 46. bölüm izle! Kuruluş Osman son bölüm full parça izle! Kuruluş Osman 47. bölüm fragmanı yayınlandı!

Kuruluş Osman dizisinin 46. bölümünde peşinde olduğu emanetleri eline geçiren ve Bala, Hazal, Lena hatunlarla birlikte Dündar Bey'i esir alan Targun; Kayı Obası'ndan kaçmayı başardı. Nikola'nın tuzağına düşen ve Bamsı Bey'le birlikte ölüm kalım savaşı veren Osman Bey, Malhun Hatun'un sürpriz desteği ile Bizans saldırısını savuşturdu. Flatyos ve askerlerinin tuzağına düşen Savcı Bey ve oğlu Bayhoca ise son gücüyle direndi. Türk kağanlarından gelen emanetlerin Targun'un eline geçmesi büyük şok yaratırken; Osman Bey emanetleri geri almak ve Bala Hatun başta olmak üzere tüm esirleri kurtarmak için zekice bir plan kurar. Malhun Hatun ve alplerinin desteği ise Nikola'nın planlarını değiştirmesine neden oldu. 

KURULUŞ OSMAN SON BÖLÜM İZLE!

Kuruluş Osman'ın 46. bölümünde; Malhun Hatun'un gelişi ve Osman Bey'e desteği dengeleri nasıl değiştirecek? Osman Bey, Bala Hatun'u ve esirleri kurtarmak için ne yapacak? Türk kağanlarının emanetlerini ele geçiren Targun, elindeki kozu nasıl kullanacak? Planları sekteye uğrayan Nikola nasıl pozisyon alacak? Savcı Bey ve Bayhoca'nın akıbeti ne olacak? Dündar Bey'in planı başarıya ulaşacak mı? Göktuğ, Targun'a engel olabilecek mi? soruları yanıt buldu.

KURULUŞ OSMAN 47. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Kuruluş Osman'ın 47. bölüm fragman yayınlandı. İşte o anlar...