Kuruluş Osman 60. bölüm izle tek parça! Kuruluş Osman son bölüm full izle!

Kuruluş Osman 60. bölüm izle tek parça! Kuruluş Osman son bölüm full izle!

Kuruluş Osman 60. bölüm izle tek parça! Kuruluş Osman son bölüm full izle!

atv'de yayınlanan Kuruluş Osman dizisinin bu akşam 60. bölümü ekrana geldi. Kuruluş Osman dizisinin son bölümünde; Osman Bey ve Malhun Hatun evlenmiştir. İkilinin dans oyunları dikkat çekti. Peki ama Kuruluş Osman 60. bölüm nasıl izlenir? İşte Kuruluş Osman 60. bölüm full tek parça YouTube izle bilgileri...

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Kuruluş Osman dizisinin 60. bölümü izleyiciyle buluştu. Kuruluş Osman dizisinin son bölüm özeti merak ediliyor. İşte Kuruluş Osman 60. bölüm full tek parça kesintisiz YouTube izle bilgileri...

Kuruluş Osman 60. bölüm izle

Osman Bey ve Malhun Hatun'un evliliği için Kayı Obası'nda düğün toyu kurulur. Uç bölgesinin Türk beylerinin de katıldığı görkemli bir düğün yapılırken, Bala Hatun bu evliliğe olur vermesine rağmen acısını içine atmaya çalışır. Mevsimin gelmesi ile düğün toyu ertesinde Kayı obasının Domaniç yaylasına göçmesine karar verilir. Obada hazırlıklar tüm hızıyla sürerken, Moğol valisinin uyarılarına rağmen Togay anlaşmayı bozarak Osman Bey'e saldırmaya karar verir.

TOGAY'DAN HAİN SALDIRI

Osman Bey, Söğüt'teki işlerini halletmek üzere geride kalırken, göç katarın yola çıktıktan bir süre sonra Togay yönetimindeki Moğolların saldırısına uğrar. Katarın güvenliğinden sorumlu Bamsı Bey, Togay tarafından ağır biçimde yaralanır. Saldırıyı haber alan Osman Bey ve alpleri Moğol saldırısını püskürtmek için harekete geçer.

BAMSI BEY ÖLECEK Mİ?

Ağır yaralanan Bamsı Bey'in akıbeti ne olacak? Anlaşmayı bozup Kayı Obası'na saldıran Togay'ın hedefi ne? Osman Bey, Moğol saldırısını püskürtmek için ne yapacak? Osman Bey ve Malhun Hatun'un düğününde neler yaşanacak? Bala Hatun ve Malhun Hatun aralarındaki anlaşmazlıkları çözebilecek mi? Nikola, Togay-Osman Bey savaşından nasıl faydalanacak?