Kuruluş Osman 68. bölüm izle tek parça! Kuruluş Osman son bölüm full izle!

Kuruluş Osman 68. bölüm izle tek parça! Kuruluş Osman son bölüm full izle!

Kuruluş Osman 68. bölüm izle tek parça! Kuruluş Osman son bölüm full izle!

ATV'nin reyting rekortmeni dizisi Kuruluş Osman bu hafta 68. bölümüyle ekrana geldi. Sevilen dizinin 68. bölüm full izle bilgileri merak ediliyor. Kuruluş Osman dizisinin son bölümüne Osman Bey ve Papaz Gregor damga vurdu. İşte Kuruluş Osman 68. bölüm full, tek parça, YouTube izle bilgileri...

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Kuruluş Osman dizisi her çarşamba 20:00'de ATV ekranlarında yayınlanıyor. Dizinin 68. bölümü izleyiciyle buluştu. Kuruluş Osman'ın son bölüm özeti ve izle bilgileri haberimizde...

Kuruluş Osman 68. bölüm izle

Osman Bey'in hedefi ittifakı dağıtmak

Osman Bey'in kurduğu oyunla Papaz Gregor'u geri alması tekfurların büyük hayal kırıklığı yaşamasına neden olur. Bu gelişme üzerine, Tekfur Nikola, Tekfur Kosses ve Tekfur Rogatus, Papaz Gregor'u Osman Bey'in elinden alabilmek için birlikte hareket etme kararı alır. Tekfurların ittifakını haber alan Osman Bey bu birliği adım adım dağıtmaya karar verir ve ilk hedef olarak Tekfur Rogatus'u seçer.

İmparator Gregor'u istiyor

Bu sırada Tekfur Kosses, Bizans İmparatoru'ndan Papaz Gregor'un acilen yakalanıp kendisine gönderilmesini bildiren bir mesaj alır. Tekfur Kosses, imparatorun bu talebini Osman Bey'le paylaşarak Papaz Gregor'un kendisine teslim edilmesini ister.

Bala Hatun'un bebeğine ne olacak?

Bala Hatun ve Malhun Hatun, Söğüt'ten obaya dönerken Katalanların pususuna düşer. Hatunlar kahramanca savaşırken, hamile olan Bala Hatun yaralanır. Saldırı haberi Kayı Obası'na ateş gibi düşerken, Bala Hatun kendisinden çok bebeği için endişelenir. İntikam yemini eden Osman Bey ise saldırının arkasındakileri cezalandırmak için harekete geçer.