magazin haberleri

Kuruluş Osman 8. bölüm fragmanı: Yeni bölümde Sofia’ya intikam yemini!

Kuruluş Osman 8. bölüm fragmanı: Yeni bölümde Sofia’ya intikam yemini!

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı Sofia için tehlikeli sürecin başlayacağını gösterdi. Öte yandan Osman’ın kurulan tuzaklardan kurtulması sonrası yeni adımlar atmak için girişimlerde bulunması dikkatlerden kaçmayacak. Peki, Kuruluş Osman 8. bölümde Bala Hatun’u alamayan Osman neler yapacak?

Kuruluş Osman fragman videosu Yannis’in elinden kaçan isimlerin ardından farklı önlemler almak zorunda kalacağını gösterdi. Öte yandan Osman’a işkence yapan kişinin ortaya çıkacağı haftada Dündar Bey de boş durmayacak. İşte Kuruluş Osman dizisi yeni bölüm tanıtım videosu ve gelecek bölümde yaşanacaklar…


KURULUŞ OSMAN FRAGMAN VİDEOSUKURULUŞ OSMAN 8. BÖLÜM ÖZETİ


Osman ve Alpleri, Yannis'in kurduğu tuzaktan kurtulmayı başarmıştır. Osman için kendi canından vazgeçmek üzere olan Şeyh Edebalı'nın hayatını da kurtarmayı başaran Osman, yengesi Selcan'ı, Bala Hatun'u istetmek için gönderir. Ancak Şeyh Edebalı kızını Osman'a vermemiştir. Bunu öğrenen Osman ne yapacaktır? Şeyh Edebalı'yı ve Osman'ı elinden kaçıran Yannis'in yeni planı ne olacaktır? Osman'a işkence yapan kişinin Sofia olduğu öğrenildiğinde Dündar Bey ne yapacaktır?

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS