Kuruluş Osman son bölüm full izle! Kuruluş Osman 61. bölüm izle tek parça!

Kuruluş Osman son bölüm full izle! Kuruluş Osman 61. bölüm izle tek parça!

Kuruluş Osman son bölüm full izle! Kuruluş Osman 61. bölüm izle tek parça!

atv ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman dizisinin 61. bölümü ekrana geldi. Kuruluş Osman son bölümünde; Bala Hatun ve Malhun Hatun arasındaki gerginlik dikkat çekti. Birçok izleyici Kuruluş Osman 61. bölüm full tek parça YouTube izle bilgilerini araştırıyor. İşte Kuruluş Osman son bölüm full izle bilgileri...

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

atv'nin sevilen dizisi Kuruluş Osman'ın 61. bölümü izleyiciyle buluştu. Kuruluş Osman'ın son bölümünde Osman Bey intikam için and içmiştir. Peki ama Kuruluş Osman son bölüm nasıl izlenir? İşte Kuruluş Osman 61. bölüm full tek parça izle bilgileri...

Kuruluş Osman 61. bölüm izle

"Benim Bamsı Bey'imi, Alplarımı katlettiler! Gayrı bu cihanda onlara kolay ölüm yok!"

TOGAY VE NİKOLA GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRİYOR

Bamsı Bey'in şehit düşmesinin ardından, Osman Bey, Togay'dan intikam almak için and içer. Osman Bey'i can evinden vurduğunun farkında olan Togay ise Nikola ile ittifakını geliştirip Kayılara son darbeyi vurmak için büyük bir ordu kurar.

OSMAN BEY, TOGAY'IN İZİNİ SÜRÜYOR

Moğol kampına yaptığı baskınla Togay'a darbe indiren Osman Bey, Togay'ı bulmak için tüm imkanlarını seferber eder. Nikola'dan aldığı askerlerle ordusunu büyüten Togay ise cenk meydanında Osman Bey'e ve alplerinin karşısına dikilir.

OSMAN BEY İTTİFAKI DAĞITABİLECEK Mİ?

Osman Bey, birleşik Bizans-Moğol ordusunu mağlup edebilecek mi? Osman Bey, Bamsı Bey'in intikamını almak için nasıl bir oyun kuracak? Nikola ve Togay'ın güçlerini birleştirmesi uç bölgesinde dengeleri nasıl değiştirecek? Kayı Obası'nda Bala Hatun ve Malhun Hatun arasında neler yaşanacak? Vali Yargıcı'nın emrine karşı gelen Togay, ne planlıyor?