magazin haberleri

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı: 15. bölümde savaş açıklaması!

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı: 15. bölümde savaş açıklaması!

Kuruluş Osman 15. bölüm fragmanı yeni bölümde intikam için harekete geçileceğini gösterdi. Bir süredir yaşanan saldırılara dayanan Osman Bey, savaş çanlarını çaldıran açıklamalarda bulunacak. Peki, Osman Bey’in şehadet ifadeleri Kuruluş Osman yeni bölümde neleri beraberlinde getirecek?

Kuruluş Osman fragman videosu şehadet için gözünü kararttığını ifade eden Osman Bey’in her türlü intikam için hazır olduklarını belirtecek. Yeni haftada savaş çanlarının çalacağı dizide oldukça önemli gelişmeler yaşanacak. Peki, Kuruluş Osman yeni bölümde intikam alınabilecek mi?


KURULUŞ OSMAN FRAGMAN VİDEOSUKURULUŞ OSMAN 15. BÖLÜM ÖZETİ


Ağabeyi Gündüz'ün Balgay tarafından tutsak edildiğini öğrenen Osman Bey, Alpleriyle birlikte Balgay'ın ve Moğol kuvvetlerini tuzağa düşürür. Dündar Bey, Moğollara verdiği tavizler yüzünden obada zor günler geçirirken, Samsa Çavuş'u da yanına alan Osman Bey, Moğollara ve Balgay'a karşı hamlesini yapar. Balgay'ı tuzağa düşüren Osman Bey, Moğollardan Kayıların intikamını alabilecek mi? Pusuya düşen Balgay'ın akıbeti ne olacak?


Osman Bey, Balgay tarafından işkence gören ağabeyi Gündüz Bey'in kurtarabilecek mi? Bala Hatun iyileşebilecek mi? Osman Bey, Dündar Bey'den nasıl hesap soracak? Samsa Çavuş ve Osman Bey yeniden buluşması dengeleri nasıl değiştirecek? Sofia'yı ele geçiren Osman Bey, nasıl bir oyun kuracak?

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS