Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı: 16. bölümde Dündar Bey açıklaması!

A A

24.03.2020 - 11:56

Kuruluş Osman 16. bölüm fragmanı Dündar Bey ile ilgili yapılan açıklamaların yeni haftaya damga vuracağını gösterdi. Osman Bey’e meydan okuyan Dündar Bey beklemediği bir yenilgi alacak. Peki, Kuruluş Osman yeni bölümde ikilinin karşı karşıya geldiği dakikalarda neler olacak?

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı: 16. bölümde Dündar Bey açıklaması!

Kuruluş Osman fragman videosu Dündar Bey ve Osman Bey’in kozlarını paylaşacaklarını gösterdi. Her fırsatta obası için elinden geleni yapacağını ifade eden Osman Bey bu kez kendisine meydan okuyan Dündar Bey’i karşısına alacak. İşte Kuruluş Osman dizisi yeni bölüm tanıtım videosu ve 25 Mart’taki bölümde yaşanacakların özeti…

KURULUŞ OSMAN FRAGMAN VİDEOSU

KURULUŞ OSMAN 16. BÖLÜM ÖZETİ

Osman Bey ve Alpleri, Balgay ve nökerlerini pusuya düşürdüğü esnada ortaya çıkan Dündar, Osman Bey'e meydan okur. Osman Bey, Dündar'a Moğollarla işbirliği yapmasının bedelini ödetir. Dündar'ın ardından Kayı Obası'nın Beyi kim olacak? Osman Bey tarafından pusuya düşürülen Balgay'ın akıbeti ne olacak? Oğlunu ve Dündar Bey'i kaybeden Zöhre Hatun ne yapacak? Bala Hatun, Osman Bey'e sırrını açıklayacak mı? Batur'u öldüren Alişar Bey, Konya'dan aldığı destekle nasıl bir hamle yapacak?