magazin haberleri

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı: 5. bölümde Osman, Bala Hatun’u kurtarıyor

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı: 5. bölümde Osman, Bala Hatun’u kurtarıyor

Kuruluş Osman dizisi 5. bölüm fragmanı Edebalı’nın kızı için harekete geçen Osman’ın başarıya ulaşacağını gösterdi. Yannis’in elinden kurtarılan Bala Hatun güvene alınacak. Peki, Kuruluş Osman dizisi yeni bölümde Edebalı kızı için nasıl bir çözüm yolu bulacak?

Kuruluş Osman fragman videosu yeni haftada Osman’ı bekleyen gelişmeleri gösterdi. Öte yandan uzun zaman sonra Dündar ile karşı karşıya gelen Osman ve Dündar yüzleşme yaşayacak. Peki, Kuruluş Osman 5. Bölümde Osman attığı adımlarda başarılı olabilecek mi?


KURULUŞ OSMAN FRAGMAN VİDEOSUKURULUŞ OSMAN 5. BÖLÜM ÖZETİ


Osman, Edebalı'nın kızı Bala Hatun'u Yannis'in elinden kurtarmayı başarır ancak Bala Hatun zehirlenmiştir ve panzehiri ise Yannis'in elindedir. Dündar Bey'in oğlu Batur'u bıçakladığı için kafesli çadıra atılan Osman, kaçtıktan sonra ilk kez Dündar ile karşı karşıya gelecektir. Dündar Bey ve Osman'ın bu yüzleşmesi obada neler doğuracak? Kızı kaçırılan Edebalı, onun iyileşmesi için ne yapacak? Osman, Yannis'in elindeki panzehiri alıp Bala'yı kurtarabilecek mi?


SON BÖLÜMDE HANGİ GELİŞMELER OLDU?


Yannis, kanlı planını hayata geçirerek göl kenarındaki pazarı basıp, Edebalı'nın kızını kaçırmayı başarmıştır. Bu iş için taşeron olarak Katalan savaşçıları kullanan Yannis, Bala Hatun'dan istediklerini öğrenebilecek midir? Osman ise esiri Teokles'i kaçıran Batur Alp'a oba meydanında ceza kesmiştir. Bunun karşılığında kafesli çadıra hapsedilecektir. Kafesli çadırda pazar baskınını ve Bala Hatun'un kaçırıldığını öğrenen Osman ne yapacaktır?


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS