magazin haberleri

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı… 7. bölüm bu hafta yayınlanacak mı?

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı… 7. bölüm bu hafta yayınlanacak mı?

Kuruluş Osman 7. bölüm fragmanı dizinin takipçilerinin beğenisine sunuldu. Fragmanın yayınlanmasıyla birlikte Kuruluş Osman yeni bölüm tarihi de netleşmiş oldu. Peki, Kuruluş Osman dizisi 7. bölümü ne zaman yayınlanacak?

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı merakla beklenen 7. bölümün 22 Ocak 2020 Çarşamba günü ekranda olacağını gösterdi. Çarşamba günleri takipçilerinin karşısında olan proje bir süredir yayınlanmıyordu. Reklam anlaşmalarının tamamlanmasıyla birlikte projeler birer birer ekrana dönmeye başladı.


Peki, Kuruluş Osman 7. bölümde hangi gelişmeler yaşanacak? İşte yeni bölüm fragmanı içerisinde yer alan detaylar ve gelecek bölümün tanıtım videosu


KURULUŞ OSMAN FRAGMAN VİDEOSUKURULUŞ OSMAN SON BÖLÜM ÖZETİ


Osman, Bala Hatun'un şifasını Yannis'in elinden alıp Kulucahisar Kalesi'nin arkasındaki gizli el olan Yannis'i teşhir etmiştir. Üzerindeki cinayet suçlamasından da aklanan Osman, Dündar Bey ile yarım kalan hesabını da tamamlamıştır. Ancak Edebalı, Osman'ın bazı hareketlerinden hoşnut değildir. Osman, Edebalı ile konuşmak istediğinde obada olmadığını fark eder ve onu bulmak için gizli mekâna gider. Ancak Osman'ı karşılayan kişi, Yannis'in ta kendisidir. Osman ile Yannis'in buluşması ne sonuçlar doğuracaktır?

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS