magazin haberleri

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi oyuncuları, konusu ve karakterleri açıklandı

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi oyuncuları, konusu ve karakterleri açıklandı

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin oyuncu kadrosu netleşti. 14 Eylül 2019 Cumartesi günü ilk bölümü ile ekranlarda olacak Kuzey Yıldızı İlk Aşk projesinde Aslıhan Güner ve İsmail Demirci gibi isimler yer alacak. Peki, Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin oyuncuları kimler ve oyuncu kadrosu içerisinde bulunan bu isimler hangi karakterleri canlandıracak?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın konusu açıklandı. Cumartesi günleri diziseverlerle buluşacak olan projede bir Karadeniz hikayesi ekrana taşınacak. İşte Kuzey ve Yıldız’ın aşk hikayesinin anlatılacağı diziyle ilgili detaylar…


KUZEY YILDIZI İLK AŞK DİZİSİNİN KONUSU NE?


Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğuna Ersoy Güler’in oturduğu Kuzey Yıldızı’nda başrolleri Aslıhan Güner ve İsmail Demirci paylaşıyor. Kuzey ve Yıldız’ın aşk hikayesini romantik, komik ve macera dolu bir anlatımla seyirciyle buluşturacak olan dizide; Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Zeynep Kankonde, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan gibi birçok başarılı isim de rol alıyor.


KUZEY YILDIZI İLK AŞK OYUNCULARI KİMLER?
YILDIZ KADIOĞLU (ASLIHAN GÜNER) Köprünün üstündeki iki inatçı keçiden diğeri… O köprüyü yıllardır bırakmayan, hep köprünün diğer ucundan bir gün çıkıp gelecek olan Kuzey’i bekleyen Yıldız, otuzlu yaşların ortasında alımlı, inatçı, tuttuğunu koparan bir kadındır. Kuzey’in dönüşüyle, Yıllardır pas tutmuş olan pusulası Kuzey’ini bulmuş olsa da o, yirmi yıl önceki genç kız değildir. Aşkı nasıl ki küllenmediyse, öfkesi de küllenmeyecektir.KUZEY MOLLAOĞLU (İSMAİL DEMİRCİ)


Köprünün üstündeki iki inatçı keçiden biri, bir evin bir oğlu, yakışıklı, mert, gözü kara bir adamdır. Şimdi, yıllar sonra memleketine, terk ettiği kadının topraklarına geri dönmüştür. Hem kızlarıyla, hem kendine kendine sırt çevirmiş köylüyle uğraşırken bir de Yıldız’ın gazabından koruyabilecek midir kendini?


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS