magazin haberleri

Kylie Jenner tulumuyla yeni pozlar verdi

Lüks yaşantısı ve yaptığı harcamalarla sık sık gündeme gelen reality show yıldızı Kylie Jenner, tulumuyla yeni pozlar verdi. Jenner'ın "Bak ama dokunma" notuyla paylaştığı gönderisine beğeni yağdı.Fotoğraflarına sık sık photoshop ve filtre uyguladığı konuşulan Amerikalı magazin yıldızı Kylie Jenner, yine sosyal medyayı salladı. Instagram'da 217 milyon takipçisi bulunan Jenner, renkli tulumuyla verdiği pozları paylaştı.

Kylie Jenner paylaştığı fotoğrafa ise "Bakabilirsin ama dokunma" notunu düştü. Hayranları Jenner'ın pozlarına yorum yağdırdı.

Dış görünüşünü kusursuz hale getirmek için hem vakit hem de servet harcamaktan çekinmeyen Kylie Jenner, zaman zaman da sosyal medya paylaşımlarında photoshop kullanmakla suçlanıyor. Bazı takipçileri onu görüntüsünü rötuşlayıp kusurlarını kapatmakla suçluyor. Fakat Kylie Jenner da zaman zaman bu iddiaları yalanlamak için ona uygun paylaşımlar yapıyor. Jenner, son olarak geçtiğimiz aylarda havuz kenarında çektiği selfie'lerini rötuşlamakla suçlanmıştı. Hatta bunu ispatlayan bazı ayrıntılar da sosyal medya hesaplarında paylaşıldı ve uzun uzun konuşuldu. Uzun sözün kısası Kylie Jenner ne zaman bir selfie paylaşsa ona yapılan yorumların yarısı da photoshop kullandığı yolunda.

Kylie Jenner son paylaşımında da bu iddialara yanıt verdi. Karnını açıkta bırakan bir kıyafet giyen Jenner, hem kaslarını gözler önüne serdi hem de iddia edildiği gibi photoshop kullanmadığını kanıtlamayı amaçladı.
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS