Levent Yüksel'den aşk dolu paylaşım

Levent Yüksel'den aşk dolu paylaşım

Levent Yüksel'den aşk dolu paylaşım

2020 yılında Özlem Öztürk ile dünyaevine giren Levent Yüksel, eşi tanışmalarının üçüncü yıl dönümünü kutladı. Sosyal medya hesabından bir fotoğraf paylaşan ünlü şarkıcının romantik notu dikkatlerden kaçmadı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Levent Yüksel, uzun süredir birlikte olduğu Özlem Öztürk ile iki yıl önce sade bir törenle İzmir'de nikah masasına oturmuştu. Birlikteliklerini sürdüren çift, zaman zaman mutluluk pozlarıyla gündeme geliyor.

Daha önce eşinin doğum gününü, "Bana her gün yeniden doğduğumu hissettiren güzel karım; bugün senin doğum günün. Hayatımızın son gününe kadar her günü aşkla kutlamak dileğiyle..." sözleriyle kutlayan Yüksel, aşka geldi.

Ünlü şarkıcı, eşiyle birlikte yer aldığı fotoğrafı Instagram hesabından yayınlayarak, mutluluklarını gözler önüne serdi. Beyazlar içerisinde objektif karşısına geçen ikiliden ünlü şarkıcı, o anları, "3 yıl önce bugün girdin hayatıma... Hediye gibi geldin; hoş geldin..." ifadeleriyle takipçilerinin beğenisine sundu.

 

Özlem Öztürk de eşinin gönderisine, "Her gün daha fazla, sonsuza kadar..." yorumunu yaptı. Çiftin paylaşımları takipçilerinden oldukça ilgi gördü.

Öte yandan Özlem Öztürk, geçtiğimiz aylarda çıkan haberlerde yaşının yanlış yazılmasına sitem etmişti. Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Öztürk, "Birtakım magazin sayfaları yaşımı '33' olarak değerlendirmişler. Onlara çok teşekkür ediyorum. Ancak gerçek yaşım 40. Kadına yaşı sorulmaz ama bunu da zorla söylettiniz!" demişti.