Macit Koper, 'Kağıt Ev' dizisine dahil oldu

Macit Koper, 'Kağıt Ev' dizisine dahil oldu

Macit Koper, 'Kağıt Ev' dizisine dahil oldu

Usta oyuncu Macit Koper, Star TV'nin yeni dizisi 'Kağıt Ev'in oyuncu kadrosuna katıldı. Başrollerini Erdal Beşikçioğlu, Nur Fettahoğlu ve Helin Kandemir'in paylaştığı dizide Koper, ‘Remzi Karan’ karakterine hayat verecek.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Yapımını O3 Medya'nın üstlendiği yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez’in oturduğu 'Kağıt Ev' dizisi yeni bölümleriyle pazartesi akşamları Star ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Başrollerini Erdal Beşikçioğlu, Nur Fettahoğlu, Tuvana Türkay, Can Nergis ve Nihal Koldaş'ın paylaştığı dizinin kadrosunda; Helin Kandemir, Nejat Uygur, Bülent Gültekin, Yaşar Üzer, Bulut Teker, Tuğçe Aykut gibi isimler yer alıyor.  

Bu akşam üçüncü bölümüyle izleyici karşısına çıkacak olan  'Kağıt Ev' dizisinin oyuncu kadrosuna son olarak usta Macit Koper katıldı. Başarılı oyuncu, dizide Nur Fettahoğlu’nun canlandırdığı ‘Aylin’in babası ‘Remzi Karan’ rolü ile ekrana gelecek.

Marangoz ustası olan Remzi Karan, cinayet suçundan 30 yıldır cezaevinde yatmaktadır. Hapishanede herkesin çekindiği bir adam olan Karan’ın, yıllar sonra beklenmedik bir ziyaretçisi vardır. Aylin’in babasıyla yaptığı bu beklenmedik görüşme ‘Fırtına’ ailesinin başına yeni ve çok tehlikeli bir dert daha açacaktır.