magazin

Magazin Gündemi (21.04.2017)

  1. Magazin

Magazin Gündemi (21.04.2017)

İşte magazin gündeminde öne çıkan başlıklar...Serdar Ortaç: Tayyip Erdoğan'ı seviyorum

Şarkıcı Serdar Ortaç, Cumhurbaşkanlığı sistemi referandumunda sandıktan 'evet' çıkmasının "Türkiye'ye artılar katacağını" savunarak, "Cumhurbaşkanımız benim dönemimin en güçlü lideridir" dedi.

"Erdoğan'dan iyisi yok. Ben Erdoğan'ı sevemez miyim, bunda ne yanlış var?" diye soran Ortaç, "Bunu söylemeye çekinen kesimler var. Bu kesimleri de anlamakta güçlük çekiyorum. Ben hem Atatürk'ü hem de Erdoğan'ı seviyorum. Kendini Cumhuriyetçi olarak tanımlayan kesimlere soruyorum, bunun neresi yanlış?" ifadesini kullandı.

Özcan Deniz'den Burak Özçivit'i kızdıracak hamle

Özcan Deniz'in eski sevgilisi Fahriye Evcen'in fotoğraflarını beğenmesi 'Burak Özçivit bu duruma çok kızacak!' şeklinde yorumlandı.

Geçen hafta bir markan için koleksiyon hazırlayan Fahriye Evcen, Instagram hesabında tanıtım videosunu paylaştı. Özcan Deniz de bu videoyu beğendi.

Hadise majyajsız fotoğrafını paylaştı

Yaz sezonunu erken açan Hadise, Instagram hesabından paylaşımlar yaptı.

Bazı paylaşımlarında makyajsız olduğu dikkat çeken Hadise'nin fotoğrafları binlerce beğeni aldı.

Caner Erkin'den Şükran Ovalı'ya büyük jest

Ünlü futbolcu Caner Erkin, eşi Şükran Ovalı'nın isminin son hecesini, yeni aldığı VIP minibüsün ve kullanmakta olduğu cipinin plakalarına yazdırdı.

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin yeni aldığı VIP minibüsün ve kullanmakta olduğu cipinin plakalarını 'RAN' olarak yaptırdı.

Naz Elmas sevgilisiyle öpüşürken yakalandı

Ünlü oyuncu Naz Elmas, sevgili Cem Bozer'le Bebek'te bir kafede öpüşürken görüntülendi. Magazin muhabirlerine sinirlenen Naz Elmas, fotoğraflarının silinmesini istedi.

10 / 10
Magazin Gündemi (21.04.2017)
Kendisini görüntüleyen muhabirleri fark eden Elmas, öfkelendi. Fotoğrafların silinmesini isteyen oyuncu muhabirlere "Siz benden izin almadan beni nasıl çekersiniz. Ben sevgilimle öpüşürken beni çekmenizi istemiyorum. Bundan sonra benden izin almadan fotoğrafımı çekmeyeceksiniz" diye bağırdıktan sonra sevgilisinin yanına geri döndü.

{$ nextTitle $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}

{$ item.Description $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

ilgili haberler

 
LG
MD
SM
XS