Maraşlı 20. bölüm izle tek parça! Maraşlı son bölüm full izle!

Maraşlı 20. bölüm izle tek parça! Maraşlı son bölüm full izle!

Maraşlı 20. bölüm izle tek parça! Maraşlı son bölüm full izle!

ATV'nin sevilen dizisi Maraşlı bu akşam yeni bölümüyle ekrana geldi. Maraşlı'nın 20. bölümünde heyecanlı anlar yaşandı. Maraşlı'nın son bölümünde Savaş, Necati'yi ziyarete gelmişti. İşte Maraşlı son bölüm full tek parça izle bilgileri ve Maraşlı 20. bölüm kesintisiz izle bilgileri...

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Maraşlı'nın 20. bölümü izleyiciyle buluştu. Maraşlı'nın son bölümünde "Mahur'un adını öyle kafanıza göre ulu orta yerde kullanmamanızı tavsiye ederim!" ifadeleri ön plana çıkmıştır. İşte Maraşlı son bölüm full tek parça izle bilgileri...

Maraşlı 20. bölüm izle 

Maraşlı ve Mahur birbirlerine özlemlerini ifade ederler. Maraşlı, Mahur'un Savcı ile samimiyetini sorgular. Maraşlı, Savcı Tolga'dan, Mahur da Dilara' dan rahatsız olur. Fuad, Maraşlı'yı Mahur'a yalan söylememesi konusunda uyarır. Mehmet İnce olduğunu Mahur'a anlatması gerektiğini söyler. Maraşlı, Mahur'a Mehmet İnce kimliğini itiraf edebilecek midir?

Savcı Tolga; Savaş ve Maraşlı'yı sorguya çağırır. Maraşlı ve Savaş uzun zaman sonra ilk kez karşı karşıya gelir. Savcı, ikisine de Mehmet İnce'yi sorar. Mehmet İnce'ye önce kim ulaşacaktır? Savcı Tolga'mı yoksa Savaş mı?

Maraşlı, Necati'den öğrendiği Hurdacı'ya ulaşmak için Fuad ile bir plan yapar ve 10 Milyon Dolar temizlenecek para var diye haber salarlar. Hurdacı, adamlarından Fuad'ın aklamak istediği miktarı duyar ve buluşma ayarlar. Hurdacı buluşmaya gitmez, adamlarını gönderir. Maraşlı, Hurdacı'ya ulaşabilecek midir?

Hurdacı, Maraşlı'nın peşinde olduğunun farkındadır. Savaş; Hurdacı'yı, Maraşlı'ya ispiyonlayan kişinin Necati olduğuna emindir. Hurdacı, Savaş'a Necati'yi öldürme emri verir. Savaş'ın adamları Necati'nin peşine düşer. Necati, ikinci kez ölümden kurtulmayı başarabilecek midir?